تولیدات تویوتا در ژاپن متوقف شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91498
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۶
شاخص : کمبود فولاد در ژاپن شرکت تویوتا را مجبور خواهد کرد تا تمام تولیدات خود را از هشتم تا سیزدهم فوریه 2016 به مدت یک هفته در ژاپن متوقف کند

به گزارش شاخص نیوز ، کمبود فولاد در ژاپن شرکت تویوتا را مجبور خواهد کرد تا تمام تولیدات خود را از هشتم تا سیزدهم فوریه ۲۰۱۶ به مدت یک هفته در ژاپن متوقف کند. خط تولید این شرکت مجدداً از پانزدهم فوریه آغاز به کار خواهد کرد.

البته این مشکل تولید تأثیری روی کارخانه‌های خارج از ژاپن نخواهد داشت. هرچند به نقل از رویترز بسته شدن این خط تولید تأثیر جهانی خود را بر روی تویوتا خواهد گذاشت زیرا این کارخانه نیمی از محصولاتش را به خارج از ژاپن صادر می‌کند.

کمبود فولاد نتیجه‌ی انفجاری است که روز هشتم ژانویه در شرکت کارپرداز تویوتا با عنوان «آیچی استیل» رخ داد و باعث خلل در عملکرد این سایت درزمینهٔ ی تولید فولاد موردنیاز برای موتور، بدنه‌ی خودرو و شاسی شد.

در حال حاضر مواد اولیه این سایت فقط برای تولید خودرو تا ششم فوریه کافی هستند. برای حل این مشکل کارخانه‌ی سازنده یا از آیچی خواهد خواست که از خطوط تولید جایگزین استفاده کند یا منابع خود را از دیگر کارپردازان تأمین نماید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار