تولید آثار فاخر از وظایف جبهه فرهنگی انقلاب
کد خبر: 99767
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۹:۰۹
رئیس حوزه هنری تاکید کرد:
شاخص : رئیس حوزه هنری قزوین با اشاره به اینکه در سال جدید نمونه سازی آثار دینی و انقلابی مورد توجه قرار خواهد گرفت، گفت: حمایت از جریان‌های اصیل و تولیدات فاخر دینی از برنامه‌های سال 95 خواهد بود.

علی هوشمند صبح امروز در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگ و هنر شاخص، از حوزه هنری به عنوان یکی از عناصر انقلابی یاد کرد و گفت: حوزه هنری به عنوان مجموعه‌ای از نیروها و سربازان جبهه فرهنگی انقلاب و جنگ نرم موظف به تولید آثار مبتنی بر ارزش‌های دینی و دفاع مقدس است.

وی افزود: ادبیات پایداری، تاریخ شفاهی هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی و انیمیشن حوزه‌هایی هستند که نیاز به تولیدات بیشتر دارد.

رئیس حوزه هنری قزوین با اشاره به اینکه در سال جدید نمونه‌سازی آثار دینی و انقلابی مورد توجه قرار خواهد گرفت، عنوان کرد: حمایت از جریان‌های اصیل و تولیدات فاخر دینی از برنامه‌های سال ۹۵ خواهد بود.

این مسئول خاطرنشان کرد: از تولیدات ویترینی که جنبه تبلیغی یا گزارشی دارند پرهیز کرده و به سمت تولیدات اثرگذار خواهیم رفت.

هوشمند در خصوص فیلم بادیگارد ابراز کرد: این فیلم از شاخصه‌های فنی خوبی از جمله بازیگران توانمند و کارگردانی قوی برخوردار است که آن را فیلمی ویژه و فاخر می‌کند.

رئیس حوزه هنری در ادامه با بیان اینکه جامعه امروز نیازمند چنین فیلم‌هایی است، گفت: بادیگارد از نظر محتوایی مخاطب را درگیر می‌کند طوری که مخاطب فیلم را در سالن سینما جا نمی‌گذارد و این اثرگذاری فیلم را می‌رساند.

وی اذعان داشت: این دسته از فیلم‌ها به جای وارد شدن به مسائل ترویجی و شعاری به مسائل محتوایی و اغنایی می‌پردازند که برای همه نسل‌ها قابل درک و دیدن است.

هوشمند در پایان تاکید کرد: نسل‌های بعد انقلاب با توجه به حس عطش و کنجکاوی که دارند این گونه فیلم‌ها می‌تواند حلقه اتصال بین نسل‌های قبل و بعد انقلاب باشد.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار