تولید روزانه ۶۰ تن خوراک دام توسط شرکت تعاونی گاوداران بوئین زهرا - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 148799
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱:۴۵
شاخص : مدیرعامل شرکت تعاونی گاوداران بوئین زهرا گفت: کارخانه خوراک دام شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران شیری و پرواری روزانه 60 تن خوراک دام تولید و تنها تعاونی است که 15 تن خوراک دام را به صورت پلیت تولید می کند.

به گزارش شاخص نیوز؛ بهرام حسین زاده اظهار کرد: شرکت تعاونی گاوداران بوئین زهرا از سال ۷۱ تشکیل و تاکنون روز به روز گسترش پیدا کرده است.

مدیرعامل شرکت تعاونی گاوداران بوئین زهرا اعلام کرد: این شرکت بزرگ ترین کارخانه خوراک دام استان، بزرگ ترین فروشگاه هایپرتروکا استان و مرکز تحقیقات گوسفند رومانوف را دارد.

این مسوول تصریح کرد: کارخانه خوراک دام شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران شیری و پرواری با هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار در سال ۸۸ راه اندازی شده که روزانه ۶۰ تن خوراک دام تولید و تنها تعاونی است که ۱۵ تن خوراک دام را به صورت پلیت تولید می کند.

حسین زاده با بیان اینکه فروشگاه هایپر تروکا سه کیلومتر از شهر بوئین زهرا خارج است، گفت: سال آینده این فروشگاه به ساختمانی ۶ طبقه در مساحتی بالغ بر ۲ هزار و ۲۰۰ مترمربع به داخل شهر بوئین زهرا منتقل می شود.

وی با اعلام اینکه هر ساله نزدیک ۱۰۰ میلیون تومان جوائز برای مشتریان فروشگاه در نظر گرفته می شود، یادآورشد: احداث این مرکز موجب ارتقاء و افزایش سطح زندگی مردم بوئین زهرا می شود و در این مرکز علاوه بر محصولات کشاورزی و موادغذایی، سایر کالاها و لوازم خانگی مورد نیاز مصرف کنندگان نیز با قیمت تعاونی عرضه می شود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

منبع: تعاونی روستایی قزوین

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار