ایران جانبی

توهم ایجاد جنگ، نقشه‌ی عده‌ای سیاست‌باز است/ امید برخی مسئولین به غرب عامل گرفتاری مردم شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 188760
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۱۳
اختصاصی/ نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: غرب‌زده‌هایی که به وعده‌های الهی اعتماد ندارند و کسانی که به عنوان نوکران دشمن نیز ماموریت دشمنی با ما را دارند، هدفشان این است که مردم را همیشه از مسائل اصلی به مسائل حاشیه‌‎ای ببرند و با سرنوشت آن‌ها بازی کنند.

‌آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص، درباره القای عده‌ای در خصوص ایجاد جنگ نظامی از سوی امریکا، اظهار کرد: آن زمان که دست ما خالی بود و سلاح بازدارنده‌ی جدی در اختیار نداشتیم نیز امریکایی‌ها جسارت درگیری با ما را نداشتند.

وی افزود: یعنی واهمه داشتند که وارد جنگ با ایران اسلامی شوند و در خلیج فارس هم از ما سیلی خورده بودند و می‌دانستند که جنگ با جمهوری اسلامی ایران برایشان پرهزینه خواهد بود و نتیجه ای جز شکست ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: اکنون مسلما تنها چیزی که به ذهن امریکایی‌ها خطور نمی‌کند، جنگیدن با ایران است چرا که وارد میدان جنگ با ما شدن برایشان نتایج بدی دارد و این مسئله خیلی واضح است.

عابدینی در ادامه بیان کرد: غرب‌زده‌هایی که به وعده‌های الهی اعتماد ندارند و مرعوب دشمن هستند و کسانی که به عنوان نوکران دشمن نیز ماموریت دشمنی با ما را دارند، هدفشان این است که مردم را همیشه از مسائل اصلی به مسائل حاشیه‌‎ای ببرند و با سرنوشت آن‌ها بازی کنند.

امام جمعه قزوین تصریح کرد: این افراد سیاست‌مدار نیستند بلکه سیاست باز هستند؛ یعنی براساس دروغ و به قول قرآن کریم براساس حیله و نیرنگ وارد عرصه سیاست شدند و این‌ها شایسته سیاستمداری نیستند و مانند یک بلایی هستند که به جان مردم افتادند.

وی ابراز کرد: خدای متعال می‌فرماید؛ اگر خط و مشی درستی داشته باشید و عزت و کرامت اسلام و مسلمین را حراست کنید؛ هروقت بخواهند آتشی علیه شما برافروزند ما آن آتش را خاموش می‌کنیم.

برخی از مسئولین خدمت به مردم را درک نکرده‌اند

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اضافه کرد: ما این اعتقاد را داریم و امیدوار هستیم که خداوند همان گونه که تا کنون در هر درگیری و رویارویی با مستکبران، شکست و ناکامی را نصیب آن‌ها و عزت و اقتدار را نصیب اسلام کرده است، باز هم به ما عنایت کند.

عابدینی یادآور شد: مسئولین و منتخبین مردم به مردم قول دادند که برای اشتغال، اقتصاد، معیشت و رفاه آن‌ها کوشش کنند و تمام تلاششان خدمت به مردم باشد.

امام جمعه قزوین اضافه کرد: اگرچه اکنون می‌بینیم که برخی از مسئولین خدمت به مردم را درک نکرده‌اند چراکه اصلا در این جهت تربیت نشدند و امروز برخی از آن‌ها دل مشغولی‌هایشان مسائل دیگر و یا امیدشان به دشمنان اسلام است.

وی تصریح کرد: برخی از مسئولین امید دارند که دشمنان اسلام دستی بر سرشان بکشد تا مشکل جامعه ما را حل کند و همین مسئله عامل گرفتاری مردم ما شده و البته مردم هم باید از بصیرت قرآنی بهره بگیرند و کاری کنیم که دیگر بدترین‌ها را بر خود  مسلط نکنیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: فرمایشات روشنگر رهبر معظم انقلاب در قدم به قدم زندگی اجتماعی و سیاسی نیز راهنمای ما است؛ مقام معظم رهبری از مدت‌ها پیش هر سال را با رویکرد اقتصادی نامگذاری می‌کنند و این نشان دهنده این است که ایشان به خوبی می‌دانند و راهنمایی می‌کنند که باید چه مسیری را برویم.

عابدینی در پایان تاکید کرد: مردم هم به خوبی بر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اشراف دارند اما در این میان کسانی که برخی مسئولیت ها را عهده‌دار شده‌اند به جای اینکه مردم را به اجرای منویات رهبری تشویق کنند تا زندگی و اقتصاد ساماندهی بشود به بازی گوشی‌های سیاسی روی آوردند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار