تکذیب اصابت موشک‌های روسی به خاک ایران - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 75183
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰
شاخص : نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن تکذیب به برخود موشک روسیه ای به خاک ایران گفت: آمریکا به دنبال آن است با جنگ روانی توانایی نظامی روسیه را برای مقابله با داعش زیر سوال ببرد.
منصور حقیقت پور نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه  چند روزی است در شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر برخورد موشک روسی در خاک ایران منتشر می شود، توضیح داد: اگر چنین اتفاقی واقعیت  داشت مردم آن منطقه حتما متوجه می شدند. در عضر ارتباطات که همه مردم به شبکه های اجتماعی متصل هستند اگر چنین اتفاقی رخ می داد مردم آن را مخابره می کردند.

میلیون ها مرکز خبری در ایران وجود دارد

نماینده مردم اردبیل در مجلس نهم شورای اسلامی با بیان اینکه در ایران میلیون های مرکز خبری وجود دارد، ادامه داد: تمام مردم ایران مجهز به تلفن های همراهی هستند که به اینترنت و شبکه های اجتماعی متصل هستند اگر موشک روسی در ایران به زمین خورده بود قطعا  مردم این خبر را با عکس مخابره می کردند تا همه مطلع شوند بنابراین چنین اتفاقی واقعیت ندارد.

وی تاکید کرد: اگر روسیه مسیر پرتاب موشک هایش را طریق دهد ایران حتما مطلع می شود. به نظر می رسد که طرح زمین خوردن موشک روسی در ایران را آمریکایی ها برای جنگ روانی مطرح می کنند.

آمریکا می خواهد توانایی نظامی روسیه را زیر سوال ببرد

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه برخورد موشک روسی در خاک ایران را تکذیب می کند، اظهار داشت: روسیه برای مبارزه با داعش وارد میدان شده است از این جهت آمریکا تلاش دارد این تلاش را زیر سوال ببرد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکایی ها با جنگ روانی تلاش دارند، توانایی نظامی روسیه را زیر سوال ببرند تا با انگیزه و قدرت همیشگی با داعش مبارزه نکند.

روز پنج شنبه ۱۶ مهر ماه سی ان. ان ادعا کرده بود چند فروند از موشک هایی که ناوهای روسی از دریای خزر به سمت مواضع داعش در سوریه شلیک کرده اند در خاک ایران فرود آمده است.

مقامات نظامی روسیه نیز با تکذیب ادعای برخی رسانه های غربی اعلام کردند: این خبر سازی، بخشی از جنگ تبلیغاتی غرب علیه روسیه است.

منبع: خانه ملت
انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “تکذیب اصابت موشک‌های روسی به خاک ایران”

  1. یالثارات الحسین گفت:

    این الطالب بدمول المقتول بکربلا
    نمیدونم آیا اون آقای رئیس مجلس هم وقتی درمونده ای به در خونه اش مراجعه میکنه اونها رو با بن هایی که هیچ ارزشی ندارند و منبع اون بن ها هم معلومه درمونده ها رو دست به سر میکنه یانه
    کجا هستند مدعیانی که وقتی درمونده ها برای خرج بن ها مراجعه میکنند و میفهمند که چطور خار شدند چطور از دست اینها به خدا متوسل میشن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار