تکلیف کی روش فردا مشخص می شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170934
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
شاخص : فدراسیون فوتبال کره جنوبی تصمیم دارد روز جمعه (فردا) نام سرمربی جدید تیم ملی این کشور را اعلام کند.

به گزارش شاخص نیوز؛فدراسیون فوتبال کره جنوبی، که پس از جام جهانی ۲۰۱۸ به دنبال استخدام سرمربی جدیدی است و کارلوس کی روش را نیز به عنوان یکی از گزینه ها مدنظر دارد، نام سرمربی جدید تیم ملی را فردا (جمعه ) اعلام خواهد کرد.

یک مقام رسمی در فدراسیون فوتبال  کره جنوبی اعلام کرد کیم پان گون، که ریاست کمیته انتخاب مربی تیم ملی را برعهده دارد، بعد از ظهر روز پنج شنبه از اروپا باز می گردد و ممکن است سرمربی جدید تیم بزرگسالان را روز جمعه معرفی کند.

کیم چهارشنبه گذشته به اروپا سفر کرد تا با نامزدهای مربیگری کره مذاکره کند. به گزارش رسانه های خارجی، او با کیکه سانچس فلورس اسپانیایی ، مربی سابق تیم هایی مانند اتلتیکو مادرید، واتفورد و اسپانیول صحبت کرده است. رسانه های دیگر ادعا کردند که او  با اسلوون بلیچ، سرمربی سابق کرواسی و پائولو بنتو، سرمربی سابق پرتغال هم تماس داشته است.

فدراسیون فوتبال کره جنوبی هنوز این اخبار مربوط به استخدام سرمربی تیم ملی را تایید نکرده است.

کره جنوبی پس از حذف در دور گروهی جام جهانی روسیه به دنبال یک سرمربی جدید است. این تیم با هدایت شین تائه یونگ، در جام جهانی ۲۰۱۸ یک پیروزی و دو شکست به ثبت رساند و نتوانست به دور حذفی برسد. قرارداد شین در پایان ماه ژوئیه به پایان رسید.

بعد از جام جهانی، نام هایی مثل کارلوس کی روش، وحید هلیل هودزیچ و کارلوس اوساریو به عنوان جانشینان شین توسط رسانه ها ذکر شده است.

پیش از این فدراسیون فوتبال کره جنوبی اعلام کرده بود که می خواهد  قبل از برگزاری مسابقات دوستانه ماه سپتامبر، سرمربی جدید را مشخص کند. کره جنوبی ماه آینده با کاستاریکا و شیلی مسابقه دارد.


بیشتربخوانید: واکنش کی روش به پیشنهاد تمدید قرارداد


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار