تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام مهم‌ترین اولویت عمرانی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 63117
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۰۱
استاندار قزوین تاکید کرد
شاخص : استاندار قزوین در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، گفت: تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام مهم‌ترین اولویت عمرانی استان است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان قزوین با اشاره به اینکه مدیران در حوزه اعتباران و امورات جاری دستگاه‌ها خوب هزینه کردن را در دستور کار قرار دهند، اظهار کرد: تکمیل طرح های نیمه تمام مهم ترین اولویت عمرانی استان است.

استاندار قزوین با اعلام اینکه آغاز هرگونه پروژه جدید از سوی ادارات و دستگاه های اجرایی ممنوع است، بیان کرد: فقط پروژه‌های ویژه که از مصوبه شورای برنامه‌ریزی برخوردار باشند، امکان آغاز عملیات اجرایی خود را خواهند داشت.

این مسئول با بیان اینکه هم اکنون ۷۱ سالن و مکان ورزشی نیمه تمام در استان وجود دارد که همگی از پیشرفت فیزیکی بالایی نیز برخوردار هستند، افزود: باید با تشکیل ستادی ویژه اعتبارات لازم را به این پروژه ها تخصیص داد تا در هفته دولت شاهد بهره برداری و افتتاح آنها باشیم.

روزبه با تاکید بر تلاش مدیران برای اجرای مصوبات این شورا، تصریح کرد: ادارات و دستگاه های اجرایی باید نظارت بر پروژه ها را مورد توجه جدی قرار بدهند تا اعتبارات به درستی هزینه شود.

وی همچنین خواستار برنامه ریزی مدیران برای تقویت روستاها به لحاظ اقتصادی شد و اضافه کرد: حرکت در این مسیر گام برداشتن در راه تحقق اقتصاد مقاومتی است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار