تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام قزوین با جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 89254
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۸:۳۰
استاندار قزوين تاكيد كرد:
شاخص : استاندار قزوين بر به کارگیری و استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاری بخش خصوصی به عنوان راهكار اصلی و مهم در اتمام پروژه های نیمه تمام قزوين تاكيد كرد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، فریدون همتی در نشست مشترک با مدیرعامل عمران و شهرسازی قرارگاه خاتم الاوصیا وزارت دفاع اظهار کرد: طرح های بزرگ و نیمه تمام دولتی در استان با مشارکت و همراهی بخش خصوصی تکمیل و اجرایی می شود.

استاندار قزوین یکی از راهکارهای اصلی و مهم در اتمام پروژه های نیمه تمام را به کارگیری و استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاری بخش خصوصی دانست و گفت: با توجه به کمبود امکانات و همچنین منابع مالی و اعتبارات محدود دولتی چاره ای به غیر از استفاده از توان و ظرفیت بخش خصوصی برای اجرای پروژه ها وجود ندارد.

این مسئول خاطرنشان کرد: فرآیند کارهایی که باید توسط بخش خصوصی انجام شود باید بسیار کوتاه شود تا سرمایه گذار رغبت ورود به کار را داشته باشد و موانع کارها باید توسط مسئولان برداشته شود.

همتی همچنین خواستار استفاده از ظرفیت شرکت عمران و شهرسازی خاتم الاوصیا برای اتمام طرح های نیمه تمام شد.

انتقال آب از سد طالقان برای تامین آب شرب استان، تکمیل سد نهب، طرح های عمرانی شهرهای قزوین، محمدیه و ناحیه شهری مهرگان از جمله پروژه هایی است که قرار شد با مشارکت بخش خصوصی و شرکت عمران و شهرسازی قرارگاه خاتم الاوصیا اجرا شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار