تکمیل ۱۱ واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی در سرپل ذهاب - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 167734
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین خبر داد
شاخص : معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین گفت: 11 واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی آسیب دیده در زلزله سرپل ذهاب افتتاح شد.

محرمعلی والدی معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به افتتاح ۱۱ واحد مسکونی قزوین برای مددجویان بهزیستی آسیب دیده در زلزله سرپل ذهاب، اظهار کرد: افتتاح این پروژه ها حاصل کار مشترک همه دستگاه ها و نهادها از جمله بسیج سازندگی و سازمان بهزیستی است.

وی افزود: این تجربه نشان داد که با تسری همکاری ها در سایر حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی می توان به نتایج خوبی دست پیدا کرد.

والدی با اشاره به افزایش فشارهای دشمن گفت: در شرایط حاضر ما بیش از هر زمان به این همدلی و همراهی و همکاری برای رفع مشکلات کشور نیاز داریم.

معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین با اشاره به اینکه سپاه و بسیج سازندگی از تمام ظرفیت‌های خود برای رفع محرومیت زدایی و همچنین کمک به مردم استفاده خواهد کرد.

وی با قدردانی از همه دستگاه ها در اجرای این پروژه ها، از پیگیری و اعتماد سازمان بهزیستی قدردانی کرد.

معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین افزود: در حال حاضر بسیچ سازندگی کشور ساخت ۸۲۹ واحد مسکونی در مناطق زلزله زده کرمانشاه را به شیوه های مختلف برعهده دارد که از این تعداد ۳۱۴ واحد آن برای مجموعه بهزیستی در حال ساخت است.

وی عنوان کرد: روز گذشته ۲۰۰ واحد از این تعداد از جمله ۱۱ واحد استان قزوین در این منطقه با حضور سردار غیب پرور افتتاح شد و امیدواریم با مساعدت های صورت گرفته شاهد ساخت و افتتاح دور جدید منازل باشیم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار