تیم مذاکره کننده روی مقاومت مردم حساب کنند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 62734
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۴ - ۴:۱۶
امام جمعه قزوین:
شاخص : امام جمعه قزوین تاکید کرد: شهدا انتظار دارند تیم مذاکره کننده روی مقاومت مردم حساب کنند.

حجت‌الاسلام عبدالکریم عابدینی امام جمعه قزوین در حاشیه مراسم تشییع شهید محمدعلی‌ بمانی و مهمان غواص شهید سید جلیل میری‌ورکی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، اظهار کرد: پیام شهدا به تیم مذاکره کننده این است همان‌طوری که ما نترسیدیم، خسته نشده و ایستادگی کردیم و با تمام توان از معیارها و موازین عقب‌نشینی نکردیم، آن‌ها نیز ایستادگی کرده و راه درست را انتخاب کنند.

 عابدینی با بیان اینکه شهدا هیچ مردم را خسته ندیده و ایمان داشتند که آن‌ها تا آخر پای کار ایستاده‌اند، افزود: شهدا می‌گویند همچنان که ما دشمن را دوست خود نپنداشته و به آن‌ها اعتماد نکردیم مسئولین نیز چنین عمل کنند.

 وی اضافه کرد: شهدا انتظار دارند تیم مذاکره کننده روی مقاومت مردم حساب کنند و بدانند همکاری دشمن هم دشمنی با ماست شهدا با دشمنان اینطور برخورد کردند و نگاهشان به مردم، نگاه اعتماد و نگاه ایستادگی در برابر دشمن بود.

نماینده ولی فقیه با اشاره به وصیت‌نامه شهدا ابراز کرد: همه شهدا به پیروی از امام، رهبر و ولی فقیه سفارش کردند، الحمدالله تیم مذاکره کننده نیز چنین می‌کنند.

عابدینی در پایان به وصیت شهید محمدعلی بمانی اینکه (با دشمنان نظام بجنگید) اشاره کرد و اذعان داشت: این نظر پیامبران و ائمه اطهار(ع)، نظر امام و مقام معظم رهبری است. همین که روز قدس مرگ بر آمریکا می‌گوییم و دشمن را دشمن می‌بینیم به این معنی ا‌ست که حرف مردم وشهیدان یکی‌ است و مردم و شهیدان حرف قرآن، امام حسین(ع)، غدیر و کربلا را فریاد می‌زنند.

انتهای پیام/۷۰۰/ت۲/م

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار