تیپ اسپرت معاون رئیس جمهور +عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97512
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۹:۰۰
شاخص : صفحه منتسب به معاون اول رئیس جمهور تصویری متفاوت از وی را در کنار مادر در اولین روز از سال نو منتشر کرده است.
به گزارش شاخص نیوز ؛ در اولین روز از سال جدید آن دسته از مسئولین کشورمان که در فضای مجازی فعالیت می کنند با انتشار پست های مختلف به نحوی سال نو را تبریک می گویند.
از همین رو صفحه منتسب به اسحاق جهانگیری ، معاون اول رئیس جموری نیز با انتشار عکسی از وی منتشر کرده است که به دیدار مادر خود رفته است.
متن به شرح زیر است:
به رسم سنت هر ساله سعی می کنم روز اول عید مهمان خانه پدری باشم اگر چه جای مرحوم پدرم با همه خصائل و خوبی های فراموش ناشدنیش خالی است اما فرصت اندک روز عید که توفیق دیدار و دست بوسی مادر میسر می شود برایم مغتنم است.
هر مادری در هر سنی و برای هر فرزندی اسطوره است و آموزگار و سنگ صبور و پناهگاه. چه نعمتی است لحظه های حضور در حریم امن مادر که هر که باشی و از هر جا که برسی، در آنجا احساس می کنی همه خستگی ها از تنت رفته و همه آسودگی ها به جانت بازگشته است. احساس من هم در دیدن مادرم که فرزندان خود را با سختی بزرگ کرده و دو تن از آنان را در جبهه های دفاع مقدس به خداوند تقدیم نموده، از این حس جدا نیست. نگاه نافذ و رضای دل و دعای دلنشین مادر، باز هم به من توان حضور در صحنه های بی حضور خود را می دهد.
از خودگذشتی مادرم و مادران دیگر را می توان در این سال های دشوار سالمندی دید که همچنان بر پای رنجور خویش می ایستند تا فرزند و فرزندان شان از کار خود باز نمانند. نوروز بی خدمت به مادران و دیدار آنان به راستی صفا ندارد. خداوند وجود همه مادران عزیز این مرز و بوم را برای ما حفظ فرمایید. آمین

تیپ اسپرت معاون رئیس جمهور +عکس
انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار