ایران جانبی

» تیپ جنجالی نوید محمدزاده با زیرپوش!
کد خبر: 207976
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۹:۰۱
شاخص : نوید محمدزاده به تازگی تصویری با لباس‌های نامتعارف در فضای مجازی منتشر کرد که جنجال آفرین شد.

به گزارش شاخص نیوز، توجه به لباس و پیروی از مد‌هایی که هر روز رنگ و بوی جدیدی به خود می‌گیرند و در برخی مقاطع هم‌خوانی چندانی نیز با موازین عرفی کشور ندارند، یکی از موضوعاتی است که بین افراد، طرفداران زیادی دارد.

سلبریتی‌ها و بعضی از هنرمندان برای بیشتر دیده شدن، به این موضوع توجه فراوانی داشته و پیروی کردن از مد‌های جدید برایشان بسیار مهم است، به طوری که گاهی در این زمینه دچار افراط شده و از سوی مردم و کاربران فضای مجازی مورد تمسخر قرار می‌گیرند.

در این میان مردم نیز از بعضی سلبریتی‌ها به عنوان الگوی فرهنگی خود استفاده کرده و به محبوب شدن مد‌های نه چندان زیبای جدید دامن می‌زنند.

نوید محمدزاده یکی از سلبریتی‌هایی است که با پیروی کردن دائمی از مد‌ها و لباس‌های جدید و حضور یافتنش با تیپ‌های مضحک در برنامه‌های متفاوت همواره سوژه رسانه‌ها و فضای مجازی بوده است.

محمدزاده به تازگی تصویری از لباس‌های جدیدش در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد که در آن پیراهنی که به تن دارد چیزی شبیه به زیرپوش مردانه است و شلوارش نیز با پاچه‌های کوتاه طراحی شده است که این موضوع همچون همیشه در فضای مجازی جنجال آفرید.

در ادامه تصویر جدید این بازیگر سینما را مشاهده می‌کنید:

تصویر جنجالی سلبریتی مدپوش با لباس‌های مضحکش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/900

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار