ثبت‌نام اینترنتی 167هزار شهروند قزوینی در سرشماری عمومی نفوس و مسکن
کد خبر: 117013
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰
همزمان با سراسر کشور انجام شد؛
شاخص : قائم مقام مدیر اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95 گفت: 167هزار شهروند قزوینی در سرشماری عمومی نفوس و مسکن به روش اینترنتی ثبت‌نام کردند.

به گزارش شاخص، منوچهر حیاتی با اشاره به اینکه ۱۶۷ هزار خانوار قزوینی با اینترنت اطلاعات خود را در طرح سرشماری ثبت کردند گفت: این رقم معادل با ۳۹٫۲ درصد خانوارهای استان قزوین بوده است.
وی با اشاره به آغاز اجرای مرحله حضوری سرشماری عمومی نفوس و مسکن از ۲۸ مهر ماه، اظهارکرد: این مرحله از سرشماری که در آن ماموران آمارگیر برای ثبت اطلاعات خانوارها به درب منازل مردم مراجعه می کنند از تاریخ آغاز به مدت یک ماه ادامه دارد.
این مقام مسئول اظهارکرد: خانوارهایی که قبلا به شکل اینترنتی ثبت نام کرده اند باید کد رهگیری مربوط به خود را به ماموران آمارگیر ارائه دهند و آن دسته از خانوارها نیز که در مرحله اول نام نویسی کرده بودند نیز باید با همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی و کدپستی پاسخگوی سئوال های آمارگیران باشند.
قائم مقام مدیر اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵ از مردم استان خواست تا همکاری لازم را با ماموران آمارگیر داشته باشند و اطلاعات درست و دقیق را در اختیار آنها قرار دهند.
وی یادآور شد: ماموران آمارگیر دارای جلیقه های طوسی رنگ با آرم مرکز ملی آمار و همچنین کارت شناسایی به درب منازل مردم مراجعه می کنند.
سرشماری عمومی نفوس و مسکن هر پنج سال یکبار انجام می شود.
یک هزار نفر در اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن امسال در استان قزوین مشارکت دارند.
براساس آخرین سرشماری انجام شده در سال ۹۰، استان قزوین دارای یک میلیون و ۲۰۱ هزار نفر جمعیت بوده است.

منبع: ایرنا

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار