ثبت‌نام سومین داوطلب انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 86369
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۳:۴۹
صبح امروز انجام شد:
شاخص : در دومین روز از فرصت تعیین شده ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری ، حجت الاسلام مجید تلخابی با مراجعه به فرمانداری قزوین ثبت‌نام کرد.

به گزارش شاخص‌نیوز به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قزوین صبح امروز ثبت نام سومین داوطلب انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه استان انجام شد.

سیدعلی موسوی فرماندار حوزه انتخابیه مرکز استان قزوین دقایقی پیش در در گفتگو با خبرنگاران گفت: در دومین روز از فرصت تعیین شده ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری ، حجت الاسلام مجید تلخابی با مراجعه به فرمانداری قزوین ثبت نام کرد.

موسوی افزود : این داوطلب ۳۴ ساله از استادان حوزه علمیه قم می ‌اشد که برای حضور در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه استان قزوین داوطلب شده است.

فرماندار قزوین اظهار داشت : در روز نخست هم آیت الله علی تاکندی و آیت الله علی اسلامی با حضور در ستاد انتخابات شهرستان قزوین ثبت‌نام کردند.

وی در ادامه افزود : در حال حاضر آیت الله هادی باریک بین و آیت الله علی اسلامی نمایندگان مردم استان در مجلس خبرگان رهبری هستند.

موسوی گفت: پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری همزمان با دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند ماه امسال برگزار می شود.

فرماندار قزوین همچنین در بخش دیگری از سخنانش از آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی از فردا بیست و هشتم آذرماه در این شهرستان خبر داد و گفت : مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از فردا به مدت یک هفته ادامه دارد.

موسوی گفت : کار ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قزوین ، آبیک و البرز از ساعت هشت صبح الی  ۱۶ بعد از ظهر انجام می شود.

وی تصریح کرد : داوطلبان می توانند به منظور اعلام داوطلبی خود و ثبت نام با همراه داشتن مدارک مورد نیاز در مهلت تعیین شده به ستاد انتخابات شهرستان قزوین مراجعه کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار