ایران جانبی

» ثبت‌نام ۱۳۵داوطلب در حوزه قزوین، البرز و آبیک/ کارمندان با ۳۵درصد بیشترین فراوانی مشاغل را دارند
کد خبر: 200151
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰:۲۹
فرماندار قزوین خبر داد
شاخص : فرماندار قزوین گفت: از مجموع ۷روز ثبت‌نام ۱۳۵نفر در حوزه مرکزی قزوین، البرز و آبیک ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۱۱۶نفر آقا هستند که معادل ۸۶درصد را به خود اختصاص داد و ۱۹نفر هم خانم هستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، محمد شفیعی‌ در پایان آخرین روز از ثبت‌نام داوطلبین انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات مرکزی شهرستان قزوین درباره آخرین آمار نهایی داوطلبین این حوزه اظهار کرد: با دستور شروع انتخابات از ساعت ۸صبح دهم آذرماه نیز مراحل ثبت نام در ستاد مرکزی انتخابات حوزه قزوین، البرز و آبیک آغاز و در ساعت ۱۸روز شانزدهم آذرماه به اتمام رسید.

وی افزود: با توجه به اینکه تعداد ۱۲نفر بعداز ساعت ۶بعدازظهر وارد فرمانداری شده و فرایند اولیه ثبت‌نام را انجام داده بودند لذا ثبت‌نام این افراد تا ساعت ۲۲به طول انجامید.

فرماندار قزوین ادامه داد: از مجموع ۷روز ثبت‌نام ۱۳۵نفر در حوزه مرکزی قزوین، البرز و آبیک ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۱۱۶نفر آقا هستند که معادل ۸۶درصد را به خود اختصاص داد و ۱۹نفر هم خانم هستند.

۸۸درصد داوطلبین فوق لیسانس هستند

این مقام مسئول بیان کرد: از مجموع تحصیلاتی که این افراد داشتند فوق لیسانس ۸۸درصد شامل ۱۱۴نفر، دکترا ۱۲درصد شامل ۱۶نفر و حوزوی هم ۵نفر بودند که معادل فوق لیسانس محسوب شد.

شفیعی اضافه کرد: مشاغل این افراد در حوزه پزشکی ۷نفر شامل ۵درصد، ۱۹نفر هم فرهنگی شامل ۱۴درصد، اما بیشترین تعداد مراجعین و داوطلبین به حوزه انتخابیه ۴۷نفر کارمندان شامل ۳۵درصد هستند و بازنشستگان هم ۱۲نفر که ۸/۸درصد را شامل شده و ۱۳نفر استاد دانشگاه داشتیم که ۹نیم درصد را به خود اختصاص داد.

فرماندار قزوین ادامه داد: ۱۷نفر مشاغل آزاد بودند که ۱۲نیم درصد را به خود اختصاص داد و مجموعه سایر هم ۱۰/۳درصد، بیکار ۲نفر و مجموعا ۵نفر روحانی ثبت نام کردند که یک نفر اختصاصا شغل مبلغ و امام جماعت را دارا بود و ۲نفر هم نماینده فعلی و وکیل یا قاضی هم یک نفر ثبت نامی داشتیم.

۱۲نفر از داوطلبین مجرد هستند

وی یادآور شد: از مجموع ۱۳۵نفر تعداد ۲۶نفر دارای سابقه ایثارگری که از خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان یا دارای جبهه بودند.

این مسئول عنوان کرد: در حوزه رده سنی که سن ۳۰سال تا ۷۵ سال ملاک ثبت‌نام است نیز ۲۶نفر ۳۰تا ۳۵سال شامل ۱۹/۲ درصد، ۳۶تا ۴۰سال ۲۲نفر شامل ۱۶/۲ درصد، ۴۱تا۴۵ساله ۲۳نفر که ۱۷درصد، ۴۶تا۵۰ سال نیز ۲۶نفر که ۱۹/۲درصد و ۵۱تا۵۵ سال ۱۷ نفر شامل ۱۲نیم درصد، ۱۵نفر هم در رده ۵۶ و ۶۰ سال شامل ۱۱درصد، ۶۱تا۶۵ سال شامل ۳نفر که ۲/۲درصد و یک نفر هم بین ۷۱تا۷۵ سال در بین داوطلبین بود

وی در پایان یادآور شد: در مجموع داوطلبین نیز در بین آقایان ۷نفر مجرد و در بین بانوان ۵نفر مجرد هستند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار