ثبت‌نام 406 هزار قزوینی در طرح سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن
کد خبر: 116717
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶
قائم مقام مدیراجرایی طرح سرشماری استان خبر داد:
شاخص : قائم مقام مدیراجرایی طرح سرشماری استان قزوین، از نام نویسی 406 هزار نفر در طرح سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن قزوین خبر داد.

سید منوچهر حیاتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از نام نویسی ۴۰۶ هزار نفر در طرح سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن قزوین خبر داد و اظهار کرد: تا کنون بیش از ۱۲۶ هزار خانوار که ۳۰ درصد جمعیت استان قزوین را تشکیل می دهند، در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن شرکت کرده اند.

قائم مقام مدیراجرایی طرح سرشماری نفوس و مسکن استان قزوین تصریح کرد: خوشبختانه تا کنون مردم استقبال خوبی از این طرح داشته و استان از این حیث جایگاه خوبی در کشور دارد.

این مسوول با بیان اینکه از امروز سرشماری حضوری آغاز می شود، گفت: آمارگیران با حضور در درب منازل اطلاعات خانوارها و همچنین کدهای آماری ثبت نام کنندگان مرحله قبل را دریافت می کنند که این مرحله به مدت یک ماه ادامه دارد.

حیاتی عنوان کرد: در سر شماری نفوس و مسکن، ویژگیهای ساختار جمعیتی و اطلاعات مربوط به واحدهای مسکونی سازه، متراژ و وضعیت ملکی جمع اوری می شود که این سوالها بر اساس تعاریف و مفاهیم بین المللی است.

وی با اشاره به اینکه هفتمین دوره سرشماری عمومی اینترنتی عمومی نفوس و مسکن سال ۹۰ اجرا شد، یادآور شد: سرشماری نفوس و مسکن از رویدادهای بسیار مهم برای برنامه‌ریزی در کشور برای رسیدن به اهداف عالیه نظام است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار