ثبت بیش از ۷ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 186641
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۸:۴۷
مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای قزوین اعلام کرد:
شاخص : مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای قزوین گفت: سامانه‌های تردد شمار این اداره کل در محورهای استان قزوین از روز شنبه ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۷ تا پایان روز جمعه دوم فروردین ماه ۱۳۹۸نیز ۷میلیون و  ۳۵۴  هزار و ۴۵۴  تردد را به ثبت رسانده‌اند.

افشین پیرنون در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: همزمان با سفرهای نوروزی ۹۸ بر اساس اطلاعات دریافتی از ۵۹ دستگاه سامانه تردد شمار بر خط راه‌ها در محورهای مواصلاتی استان قزوین آمار کل تردد ثبت شده در روز جمعه (دوم فروردین ماه)، یک میلیون و ۱۴۸ هزار و ۱۹۰ وسیله نقلیه بوده است.

وی افزود: سامانه‌های تردد شمار این اداره کل در محورهای استان قزوین از روز شنبه ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۷ تا پایان روز جمعه دوم فروردین ماه ۱۳۹۸نیز ۷میلیون و  ۳۵۴  هزار و ۴۵۴  تردد را به ثبت رسانده‌اند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۴ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان قزوین بیان کرد: متوسط نرخ جریان ترافیک (تعداد کل خودروهایی که در یک ساعت از یک مقطع عبور می کنند) در سطح کل راههای مواصلاتی استان معادل ۷۶۸  وسیله نقلیه در ساعت بوده است. بیشترین متوسط نرخ جریان ترافیک  در این ایام،  مربوط به آزاد راه  کرج – قزوین  با  ۳ هزار و  ۲۵۰ وسیله نقلیه در ساعت بوده است.

پیرنون متوسط سرعت تردد در آزاد راه‌ها را ۸۵ کیلومتر و متوسط سرعت در سایر محورهای استان را ۷۴ کیلومتر در ساعت عنوان کرد و گفت: بیشترین متوسط سرعت در این مدت ۱۰۳ کیلومتر درساعت مربوط به آزادراه قزوین – کرج بوده است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار