ثبت تردد بیش از 22 میلیون خودرو در محورهای مواصلاتی قزوین
کد خبر: 114473
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۵۴
در شهریور ماه صورت گرفت؛
شاخص : مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان قزوین گفت: در شهریور ماه سال جاری تردد بیش از ۲۲ میلیون خودرو در محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسید.

رحمت شعبانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با بیان اینکه در شهریور ماه سال جاری ۲۲ میلیون و ۵۹۲ هزار تردد خودرو در قزوین ثبت شده است، اعلام کرد: براساس اطلاعات دریافتی از ۴۲ سامانه تردد شمار بر خط راهها در محورهای مواصلاتی استان قزوین، آمار تمامی ترددها ثبت شده که حدود ۱۸.۴۵ درصد از کل این تردد سهم وسایل نقلیه سنگین بوده است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان قزوین در ادامه اظهار کرد: محور کوهین به رودبار و بالعکس با ۱۱۶ هزار و۴۶۱ وسیله، بیشترین درصد تردد وسایل نقلیه سنگین را به خود اختصاص داده است.

این مسوول افزود: کمترین نرخ جریان ترافیک هم در شهریور ماه با ۱۶۹ تردد وسیله نقلیه در ساعت مربوط به محور معلم کلایه به قزوین بوده است.

شعبانی تصریح کرد: متوسط نرخ جریان ترافیک در سطح راه های مواصلاتی استان معادل ۷۲۳ وسیله نقلیه در ساعت بوده که بیشترین نرخ این جریان ترافیکی مربوط به آزاد راه آبیک به قزوین با نرخ جریان تردد ۲۴۲۹ وسیله نقلیه در ساعت بوده است.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه های تردد شمار این اداره کل در جاده های استان قزوین اطلاعات مربوط به سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز و رعایت نشدن فاصله طولی وسایل نقلیه عبوری در محورهای مواصلاتی استان را ثبت می کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار