ثبت نام آزمون استخدامی در ۷ دستگاه اجرایی قزوین آغاز شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 89116
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۹:۴۴
معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان:
شاخص : معاون منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوين گفت: همزمان با سراسر كشور ثبت نام آزمون استخدامي 7دستگاه‌ اجرايي استان آغاز شد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حبیبی با اشاره به دومین آزمون استخدامی دستگاه‌ های اجرایی اظهار کرد: ثبت نام این آزمون همزمان با سراسر کشور در استان آغاز شد.

معاون منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین با اعلام اینکه این آزمون برای به کارگیری افراد واجد شرایط در ۱۸ دستگاه اجرایی کشور اجرا می شود افزود: هفت دستگاه اجرایی در استان آزمون استخدامی خواهند داشت که در آن از سهمیه بومی استفاده می شود.

این مسئول با اشاره به اینکه ۱۷ عنوان شغلی در استان جذب می شوند، عنوان کرد: سهمیه استخدامی استان برای شهرستان قزوین ۹ عنوان شغلی، بوئین زهرا، تاکستان و آوج هر یک دو عنوان شغلی و البرز و آبیک هم هر کدام یک عنوان شغلی است.

حبیبی تصریح کرد: ثبت نام برای شرکت در این آزمون از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از دیروز آغاز شده و در روز شنبه ۲۶ دی‌ماه پایان می‌پذیرد.

وی در ادامه اضافه کرد: دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌ های اجرایی کشور با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در روز جمعه ۲۱ اسفند ماه ۹۴ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار