ثبت نام مدارس دولتی قزوین بدون آزمون ورودی و شرط معدل - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 60145
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۷:۰۰
دبیر ستاد ثبت نام مدارس استان خبر داد
شاخص : دبیر ستاد ثبت نام مدارس استان گفت: در ثبت نام دانش آموزان برای مدارس دولتی شرایطی از قبیل آزمون ورودي و شرط معدل در نظر گرفته نشده است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، قاسم ظریفی با بیان اینکه آزمون ورودی در هنگام ثبت نام در مدارس دولتی نداریم، اظهار کرد: در ثبت نام دانش آموزان برای مدارس دولتی شرایطی از قبیل آزمون ورودی، شرط معدل و مصاحبه در نظر گرفته نشده است.

دبیر ستاد ثبت نام مدارس استان قزوین اعلام کرد: ثبت‌نام مدارس در مقطع ابتدایی از اول خردادماه و در سایر دوره‌ها از ۱۷ خردادماه انجام می‌شود.

این مسئول در خصوص سنجش نوآموزان گفت: سنجش سلامت پایه اول دبستان از تاریخ اول خردادماه سال جاری در پایگاه های سنجش انجام می گیرد و ثبت نام نهایی دانش آموزان پایه اول دبستان با ارائه دفترچه سنجش سلامت انجام خواهد گرفت.

تصریح کرد: دریافت هر گونه وجه نقد، چک حامل و چک پول در کلیه مدارس ممنوع می باشد و مبلغ دریافتی برای ثبت‌نام در مدارس دولتی مربوط به قیمت کتاب و بیمه خواهد بود.

ظریفی خاطرنشان کرد: والدین دانش‌آموزان در صورت بروز هر مشکلی در این خصوص و داشتن شکایتی می‌توانند مراتب را از طریق شماره تلفن‌هایی که در تمام مدارس در قالب تراکت‌هایی اطلاع‌رسانی شده است اعلام کنند تا رسیدگی‌های لازم در این خصوص انجام شود.

وی همچنین در انتها افزود: پذیرش دانش آموزان در مدارس غیردولتی، شاهد، ایثارگران، نمونه دولتی، استعدادهای درخشان و مدارس استثنایی براساس دستورالعمل های مربوطه انجام می شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار