ثبت نام ۲۰۳ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات در قزوین
کد خبر: 103901
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۹
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد
شاخص : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از ثبت نام صاحبان 203 واحد تولیدی استان برای دریافت تسهیلات در سامانه بهین یاب خبر داد.

 علی پرزحمت صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شاخص، از ثبت نام صاحبان ۲۰۳ واحد تولیدی کوچک و متوسط برای دریافت تسهیلات در سامانه بهین یاب خبر داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با بیان اینکه متقاضیان با مراجعه به پنجره مالی و قسمت تسهیلات می توانند ثبت نام کنند گفت: پس از تکمیل نام نویسی، همه درخواست ها توسط دبیرخانه کار گروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و برای تصمیم گیری نهایی در کارگروه ستاد تسهیلات مطرح خواهد شد.

این مسئول تصریح کرد: تامین نقدینگی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و نیز تکمیل ظرفیت تولید آنان در الویت کاری وزارت صنعت، معدت و تجارت قرار دارد و ارائه تسهیلات رونق تولید نیز در همین راستا انجام شده است.

پرزحمت خاطرنشان کرد: این تسهیلات به منظور فعالسازی، افزایش تولید و اشتغال واحد های صنعتی کوچک و متوسط به همه واحد های تولیدی که زیر ۱۰۰ نفر اشتغال دارند، پرداخت می شود.

وی افزود: کلیه دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان بایستی در راستای حل مشکلات تولید استان همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم مشکلات اقتصادی و به تبع آن مشکلات اجتماعی و فرهنگی جامعه را مرتفع کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ابراز امیدواری کرد: با پرداخت تسهیلات بانکی، واحدهای تولیدی مشکل دار بتوانند با انگیزه بیشتری به تولید ادامه دهند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار