ثبت نام ۲ هزار و ۵۰۰ زن سرپرست خانوار در طرح محسنین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 54934
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۴
مدیرکل کمیته امداد استان اعلام کرد:
شاخص : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین گفت: تاکنون دو هزار و 500 زن سرپرست خانوار در قالب طرح محسنین ثبت‌ نام کرده‌اند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، هدایت صفری با اشاره به اجرای طرح محسنین در استان قزوین، بیان کرد: درحال حاضر ۱۵ هزار زن سرپرست خانوار زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار گرفتند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان با تاکید بر ضرورت شناسایی و حل مشکلات افراد نیازمندی که باید در طرح محسنین ساماندهی شوند، گفت: زنان نقش مهم و بسزایی در خانواده و بویژه در خانواده هایی که زنان به هر علتی سرپرست خانوار هستند، را دارند به منظور به حداقل رساندن مشکلات و مسائل قشرهای محروم ضروری است خدمات خاصی به این قشر رسانده شود.

این مسئول با بیان اینکه تاکنون دو هزار و ۵۰۰ زن سرپرست خانوار در طرح محسنین ثبت‌ نام کرده‌اند، تصریح کرد: اجرای طرح محسنین یکی از برنامه های امداد گسترش حضور خیران و نیکوکاران است تا این مددجویان را بیش از پیش تحت حمایت خود داشته باشیم و خدمات و مشاوره های لازم را به آنها ارائه کنیم.

صفری مهم‌ترین رسالت کمیته امداد را مبارزه با فقر و فقرزدایی در بین دانش‌آموزان دانست و اضافه کرد: به منظور جلوگیری از محرومیت تحصیلی دانش‌آموزان به دلیل فقر، کمیته امداد امام خمینی(ره) در حوزه فرهنگ به سه هزارو ۳۰۰ دانش آموز خدماتی را ارئه کرده است، تا بدین واسطه دانش‌آموزان به کسب علم و تحصیلات ادامه دهند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار