ثبت نام ۸ هزار نفر در مراسم معنوی اعتکاف قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 56570
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۹
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی قزوین خبر داد
شاخص : معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی قزوین گفت: برای شرکت در مراسم معنوی اعتکاف تا کنون هشت هزار نفر در این استان ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین نظری با اعلام اینکه ثبت‌نام مراسم معنوی اعتکاف تا هشتم اردیبهشت ماه ادامه دارد، اظهار کرد: برای شرکت در مراسم معنوی اعتکاف تا کنون بالغ بر هشت هزار نفر در استان ثبت نام کردند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی قزوین اعتکاف را فرصت بی همتایی برای آماده سازی روح و جسم برای درک ماه مبارک رمضان دانست و حضور گسترده مردم در این مراسم معنوی را نشانه وجود حس قوی معنوی در بندگان الهی عنوان و بیان کرد: علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به سایت www.ejekaf-qazvin.ir ثبت نام کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه امسال مراسم اعتکاف در ۷۵مسجد استان برگزار می شود، پیش بینی کرد: ۱۰ هزار نفر در مراسم معنوی اعتکاف شرکت کنند.

نظری در ادامه خاطرنشان کرد: پارسال ۸ هزار نفر در۷۲ مسجد دراین مراسم معنوی شرکت کردند.

ویاضافه کرد: در شهر قزوین مسجد النبی ویژه برادران و مساجد جامع، امام خمینی، محمد رسول الله و مسجد جامع المهدی ویژه خواهران در نظر گرفته شده است.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی قزوین با اشاره به برنامه های در نظر گرفته شده برای معتکفین، گفت: برگزاری مراسمات میلاد حضرت علی(ع) و شهادت حضرت زینب(س)، محافل انس با قرآن، حلقه های معرفت با حضور مبلغینی از قزوین و قم از جمله برنامه های در نظر گرفته شده برای معتکفین خواهد بود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار