جابجایی بیش از ۴۴۲هزار مسافر از پایانه‌های مسافربری قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 63123
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۵۵
در سه ماهه نخست امسال صورت گرفت
شاخص : سرپرست سازمان پايانه هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: در سه ماهه نخست امسال بیش از 442 هزار مسافر از پایانه‌های مسافربری قزوین جابه‌جا شده‌اند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، علی محمدحسینی با اعلام اینکه در سه ماهه نخست امسال ۸۱ درصد سفرهای برون شهری قزوین با اتوبوس انجام شده، اظهار کرد: تهران و مشهد بیشترین مقصد مسافران بوده است.

سرپرست سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین بیان کرد: ۳۰هزار و ۳۰۲ مسافر از پایانه‌ مسافری غرب و ۴۱۱ هزار و ۹۲۲ مسافر از پایانه‌ مسافربری آزادگان شهرداری قزوین در سه ماه نخست سال جابجا شده اند که ۱۰ درصد آنها از سواری کرایه های برون شهری مجاز و ۸ درصد از مینی بوس استفاده کردند.

این مسئول ادامه داد: در این مدت‌ اتوبوس‌های مسافربری برون شهری ۳۳۴ هزار و ۹۷۲ نفر، خودروهای سواری مسافربر بین شهری ۴۳ هزار و ۹۱۶ نفر و مینی بوس ۳۳ هزار و ۳۴ نفر مسافر را از پایانه مسافربری آزادگان جابه‌جا کرده‌اند.

محمدحسینی با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهی در پایانه‌های مسافری از جمله اتاق مادر و کودک،سرویس بهداشتی، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌های تجاری که محصولات و کالاهای موردنیاز مسافران را در پایانه‌ها ارائه می‌کنند، تصریح کرد: با شروع فصل تابستان، پایانه‌های مسافربری قزوین با امکانات و تجهیزات خود خدمات مطلوبی را به مسافران ارائه خواهد داد.

۱۶ شرکت با ۳۱۳ دستگاه اتوبوس برای مسافرت‌های برون‌شهری، سه شرکت با ۱۷۶ دستگاه مینی‌بوس برای برون‌شهری و هفت شرکت با ۵۴۰ دستگاه سواری کرایه در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار