ایران جانبی

» جاده‌های استان لغزنده و بارانی است
کد خبر: 199353
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
رئیس پلیس راه قزوین:
شاخص : رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: ترافیک در همه جاده‌های استان عادی و روان است و خوشبختانه تا کنون حادثه خاصی در محورها نداشتیم؛ طبق اعلام هواشناسی این موج بارشی فعلا در استان حاکم است.

سرهنگ نصرالله بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به وضعیت جاده‌ها اظهار کرد: اکنون بارندگی به صورت باران در تمامی محورهای مواصلاتی استان قزوین اتفاق افتاده و بارش برف نداریم.

وی افزود: ترافیک در همه جاده‌های استان عادی و روان است و خوشبختانه تا کنون حادثه خاصی در محورها نداشتیم؛ طبق اعلام هواشناسی این موج بارشی فعلا در استان حاکم است.

رئیس پلیس راه استان قزوین تصریح کرد: رانندگان خواستاریم تا باتوجه به بارندگی و لغزنده بودن جاده‌ها نیز نکات ایمنی را رعایت کرده و سرعت مجاز و فاصله طولی را رعایت کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان هم در این باره اظهار کرد: بارش برف همچنان در مناطق مختلف استان قزوین ادامه دارد و در گردنه‌ها و جاده‌های کوهستانی با شدت بیشتری جریان دارد.

جواد حق‌لطفی بیان کرد: اکنون شاهد بارش برف در گردنه کوهین در مسیر قزوین به رشت، گردنه هجیب در مسیر بویین زهرا، گردنه قسطین لار در محور الموت هستیم و در سایر محورها شاهد بارش باران هستیم.

وی تصریح کرد: همچنین در برخی محورها شاهد مه گرفتگی هستیم که به رانندگان توصیه می شود با احتیاط تردد کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار