جاعل عنوان نظامي درقزوين دستگير شد
کد خبر: 117272
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۳۲
فرمانده انتظامی شهرستان قزوين:
شاخص : فرمانده انتظامی شهرستان قزوين، از دستگيری جاعل عنوان نظامی که با استفاده از تجهيزات و البسه نظامی، اقدام به اخاذی و زورگيری از شهروندان می‌کرد خبر داد.

سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان قزوین در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به دستگیری یک جاعل عنوان و غاصب عناوین در شهرستان قزوین اظهار کرد: ماموران کلانتری ۱۷ غیاث آباد در حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه موتور سیکلت مشکوک و فرمان ایست صادر که راکب بدون توجه به ایست پلیس از محل متواری می‌شود.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران پس از تعقیب و گریز و مراقبت های لازم موتور سیکلت را متوقف و راکب آن را که ملبس به پیراهن ناجا و تجهیزات نظامی بود دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین افزود: پس از دستگیری متهم چند نفز ار نگهبانان ساختمان‌های نیمه کاره به واحد گشت مراجعه و از سرقت اموال خود توسط متهم در پوشش مامور نیروی انتظامی شکایت که در بازجوئی از متهم یک عدد ساعت مچی مال باخته کشف شد.

طرهانی اضافه کرد: متهم پس از دستگیری و تشکیل پرونده جهت ادامه بازجوئی در اختیار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: شهروندانی که به این شیوه و روش مورد اخاذی قرار گرفته اند جهت شناسایی متهم به پلیس آگاهی استان مراجعه نمایند.

انتهای پیام/۱۳۰۰د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار