جامعه اسلامی به واسطه نفاق افرادی که سابقه انقلابی دارند تهدید می‌شود
کد خبر: 116838
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۴:۲۰
رییس مجمع عالی بسیج کشور:
شاخص : رییس مجمع عالی بسیج کشور با بیان اینکه نفاق افرادی که سابقه انقلابی‌گری دارند جامعه را تهدید می‌کند، افزود: امروز در خانواده انقلاب عناصر غیر انقلابی وجود دارند که دیگر مکتب امام (ره) و ارزش‌های انقلاب را باور ندارند و خطرناک‌ترین آفت جامعه هستند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، علیرضا زاکانی رییس مجمع عالی بسیج کشور پیش از ظهر امروز در سومین مجمع بسیج استان که در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص انقلابی بودن، انقلابی ماندن و در صحنه بودن، اظهار کرد: این فراخوان همه دستگاه‌ها و اقشار جامعه را در بر می‌گیرد و در مسیر تکامل انقلاب اسلامی و رشد نسبت به گذشته است.

وی افزود: تاکیدات مقام معظم رهبری بر انقلابی بودن و انقلابی ماندن تنها برای رفع تهدیدات نیست بلکه بستری برای ایجاد تغییر و تحول در مسیر تکامل انقلاب اسلامی بر اساس مکتب امام راحل است که اگر به آن دقت نکنیم  به نابودی انقلاب اسلامی دامن زده‌ایم.

رییس مجمع عالی بسیج کشور در ادامه با بیان اینکه طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب هنوز نتوانسته‌ایم از مرحله دوم انقلاب اسلامی یعنی تشکیل دولت اسلامی عبور کنیم، گفت: سبک زندگی اسلامی وابسته به تشکیل یک دولت اسلامی است.

زاکانی یادآور شد: وقتی در گذشته به تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه مبارزه با فساد اقتصادی بی‌توجهی شد طبیعتا باید امروز شاهد جنایت‌ها و مفساد اقتصادی که گریبان گیر کشور شده است باشیم.

وی با اشاره به اینکه همه تلاش رژیم پهلوی برای پیاده سازی الگوی غربی در تمام ابعاد بود، گفت: بعد از انقلاب اسلامی نظام سیاسی تغییر پیدا کرد اما نظام فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی تنها دست خوش تغییرات جزیی شد.

رییس مجمع عالی بسیج کشور اذعان داشت: در دولت سازندگی الگوی توسعه اقتصادی مبنا قرار گرفت و  دوره اصلاحات الگوی غلط فرهنگی و سیاسی غربی را در کشور رواج داد.

زاکانی با بیان اینکه ۲۷ سال است این جهت گیری غلط کشور را به قهقرا می‌برد، افزود: تا جایی که امروز تغییرات ایجاد شده در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی نظام سیاسی را تهدید می‌کند.

آمریکا دشمن اساسی انقلاب اسلامی است

وی تصریح کرد: جنس انقلاب اسلامی الهی و جهانی بود  که رقیب جدی انقلاب ناب اسلامی لیبرال سرمایه داری غربی و دشمن اساسی آن آمریکا است.

رییس مجمع عالی بسیج کشور ابراز کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ۲ ویژگی را در مقابل دیدگان جهانیان قرار داد اول اینکه رسالت دین در حوزه اجتماعی را به نمایش گذاشت و دوم اینکهارزش مردم را مشخص کرد که اگر کنار هم باشند می‌توانند اتفاقات مهمی را رقم بزنند.

زاکانی اضافه کرد: اگر امروز روسیه کنار ما در سوریه می‌جنگد، از نظر عقلی به این نتیجه رسیده که امنیت خود را باید در آنجا تامین کند و به معنای این است که او در نقشه راه انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

وی اذعان داشت: برای ایجاد جامعه‌ای بر مبنای اصول ناب اسلامی و غیر قابل نفوذ، نیازمند جبهه بندی جدید بر مبنای مختصات دقیق هستیم و باید جبهه انقلاب را  بازسازی کنیم.

رییس مجمع عالی بسیج کشور با بیان اینکه نفاق افرادی که سابقه انقلابی‌گری دارند جامعه را تهدید می‌کند، افزود: امروز در خانواده انقلاب عناصر غیر انقلابی وجود دارند که دیگر بر مکتب امام (ره) و ارزش‌های انقلاب باور ندارند و خطرناک‌ترین آفت جامعه هستند.

زاکانی تشریح کرد: جریان غیر انقلابی به جریان ضد انقلابی تکیه دارد که توسط آمریکا و اسرائیل هدایت می‌شود بنابراین باید توجه داشت جبهه مقابل ما از عمق بسیار بالایی برخوردار است و برای موفقیت در این مسیر نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند هستیم.

وی در پایان تاکید کرد: مجمع بسیج در تمام سطوح رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی می‌تواند پیشتاز و نقش آفرین باشد.

انتهای پیام /۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار