جامعه مدرسین انقلاب اسلامی از سالمترین تشکیلات کشور / اهل معامله‌گری نیستم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 94279
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۸
نماینده و کاندیدای مجلس شورای اسلامی:
شاخص : نماینده و کاندیدای مجلس شورای اسلامی با تصریح بر اینکه تاکنون هیچ گونه معامله گری و رانت با کسی نداشته ام بیان کرد: هرکجا لازم شده با قاطعیت ایده و نظرم را بیان می کنم.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی حسینی عصر امروز در همایش مردمی اصولگرایان که در سالن شهید بابایی برگزار شد، با اشاره به مولفه‌های قدرت و اقتدار کشورهای مختلف اظهار کرد: اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون حضور رهبری، مشارکت حداکثری مردم و وجود نیروهای مسلح کشور است.

نماینده و کاندیدای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور مردم و پشتیبانی از انقلاب اسلامی عامل مهمی در مقابله با توطئه‌های دشمن است، افزود: نیروهای مسلح به عنوان یکی مولفه ها قدرت کشورمان است، همواره بسیاری از توطئه‌های دشمن توسط سپاه، ارتش، بسیج و نیروی انتظامی خنثی شده است.

وی با تاکید بر اینکه موضوع اقتصاد در جامعه را نمی توان نادیده گرفت، تصریح کرد: با توجه به مطرح شدن اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری ؛ ملت ایران باید نماینده‌ای را انتخاب نمایند که به اقتصاد درون‌زا تکیه داشته باشد.

حسینی با اشاره به بیکاری، تورم، گرانی و رکود به عنوان مشکلات اصلی جامعه کنونی، اذعان داشت: نگرانی اصلی مردم معضلات و نابسامانی‌های اقتصادی است؛ توان اقتصادی خانواده ها ضعیف شده که این یکی از راه‌های نفوذ است.

نماینده و کاندیدای مجلس شورای اسلامی افزود: در بسیاری از اختلاس‌ها ردپایی از مدیران دولتی دیده می‌شود و دشمن این موضوع را درک کرده و به دنبال ایجاد بدبینی در نظام و انقلاب است.

وی با اشاره به دفاع از مستضعفین به عنوان یکی از وظایف اصلی جمهوری اسلامی ابراز کرد: فاصله طبقاتی بین مردم باید کم شود اما ظاهرا بعضی افکار به دنبال اشرافی گری هستند.

حسینی با اشاره به خصوصیات یک نماینده انقلابی بیان کرد: یک نماینده مردمی و دلسوز باید دیندار و خداترس بوده و همواره در تقویت روحیه استکبارستیزی خود تلاش نماید.

نماینده و کاندیدای مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت بی بی سی و شبکه های ماهواره‌ای ضد انقلاب از برخی افراد و جناح‌ها تصریح کرد: جامعه مدرسین مورد حمایت امام و رهبری بوده و از سالم ترین تشکیلات است که باید در الویت انتخاب قرار گیرد.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال نفوذ در مجلس شورای اسلامی است افزود: بی بی سی  و در راس آن غربی‌ها همیشه با نظام مقدس اسلامی ایران دشمن بوده‌اند پس امروز بی بی سی تغییر موضع نداده است؛ بلکه شخصیت‌های انقلابی ما تغییر کرده‌اند و نسبت به انقلاب در موضع ضعف قرار گرفته‌اند.

حسینی ابراز کرد: دشمن به دنبال مقابله با انقلاب است و می خواهد لیستی به مجلس برود که شعار امام و انقلاب را سر داده اما عملا آن را قبول ندارند.

این کارشناسی سیاسی با تقدیر از خدمات شایسته استاندار سابق قزوین گفت: وی همواره در راستای تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی تلاش کرد اما نتوانستند وی را تحمل کنند.

حسینی در ادامه افزود: از روزبه درخواست شده بود که ۱۸۰ مدیر را جابجا کند اما چون او پایبند به مواضع نظام بود  از این کار امتناع کرد.

نماینده و کاندیدای مجلس شورای اسلامی با تصریح بر اینکه تاکنون هیچ گونه معامله گری و رانت با کسی نداشته‌ام بیان کرد: هرکجا لازم شده با قاطعیت ایده و نظرم را بیان کردم و حتی در دوران احمدی نژاد هم با مقاومت مواضع خودم را عنوان کرده‌ام و اگر تخلفی از کسی ببینم با شجاعت آن را بیان می کنم.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار