جانبازان سلامتی خود را فدای ارزش‌های دینی کردند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59401
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۲:۳۹
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:
شاخص : نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با بیان اینکه جانبازان سلامتی خود را فدای ارزش‌های دینی کردند، گفت: جانبازان پای خود را تقدیم کردند تا انقلاب روی پای آنان بایستد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت‌الاسلام عبدالکریم عابدینی نماینده‌ ولی‌فقیه استان و امام جمعه شهر قزوین به همراه غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از ۳ جانباز ۷۰ درصد، سیف‌الله آقاجانی، محمدباقر زارع پورکاظمی و غلام‌علی مرادی دیدار کردند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین در این دیدار گفت: جانبازان سلامتی خود را برای حفظ کرامت انسانی، استقلال ملت و پاسداری از ارزش‌های دینی به خدا تقدیم کردند.

وی با بیان اینکه مولا و معلم جانبازان، حضرت ابوالفضل(ع) بوده و هست، ابراز کرد: امروز هر درمانده‌ای منتظر است تا این حضرت دست او را بگیرد.

عابدینی با اشاره به اینکه همه عالم می‌دانند دستان حضرت ابوالفضل(ع) قطع شده، اما همان دست‌ها دستگیر هر درمانده‌ای است، افزود: جانبازان ما شاگردان مکتب همین حضرت بودند، جانبازان پای خود را تقدیم نظام کردند تا انقلاب اسلامی روی پای آنان بایستد.

این مسئول اذعان داشت: جانبازان با اقتدا به معلم‌شان، حضرت ابوالفضل(ع) سختی‌های جانبازی را تحمل کنند تا در رستاخیز و روز قیامت سرافراز و سربلند باشند.

حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در ادامه این دیدار ضمن تبریک روز جانباز اظهار کرد: این روز یادآوری رشادت‌ها و فداکاری‌های جانبازان حماسه‌ساز در جنگ تحمیلی است و ما هرگز ایثارگری‌های آنان را در برپایی این انقلاب از یاد نمی‌بریم.

وی به برنامه‌‌های بنیاد شهید قزوین در روز جانباز اشاره کرد و یادآور شد: در این روز برنامه‌های مختلفی از جمله همایش تجلیل از جانبازان با مشارکت شهرداری قزوین در سرای سعدالسلطنه و اردوی خانوادگی به مدت سه روز، ویژه جانبازان برگزار می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به اجرای طرح علمداران حماسه، افزود: در این طرح ائمه جمعه به همراه مسئولان به دیدار جانبازان با هدف تجلیل از صبر و استقامت آن‌ها می‌روند.

حقایق‌پور به اجرای طرح سپاس اشاره کرد و افزود: در اجرای طرح یاد شده از ۳۰۰ خانواده شاهد و ایثارگر استان قزوین به ویژه خانواده شهدا و ایثارگران در عملیات بیت‌المقدس دیدار به عمل می‌آید.

انتهای پیام/۲۰۰/د/م

منبع: اداره کل بنیاد شهید قزوین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار