جدایی بخش درمان از سازمان تامین اجتماعی پاک کردن صورت مسئله است نه حل مسئله
کد خبر: 114794
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۵ - ۵:۰۸
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین‌اجتماعی عنوان کرد
شاخص : معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین‌اجتماعی گفت:بحث درمان ویترین سازمان تامین اجتماعی و بخشی جدایی ناپذیر از آن است و اگر زمزمه جدایی درمان ازسازمان مطرح می‌شود پاک کردن صورت مسئله است نه حل مسئله.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، عبدالرحمان تاج‌الدین معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین‌اجتماعی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سازمان تامین اجتماعی قزوین که در سالن جلسات جهاد کشاورزی برگزار شد، اظهار کرد: سازمان تأمین‌اجتماعی امروز به جایی رسیده که دغدغه‌های مشترکی با جامعه کارفرمایی و کارگری دارد  و  فراتر از نگاه‌های سلیقه‌ای، جناحی، باندی و قبیله‌ای خود را خدمتگذار شرکای اجتماعی به عنوان صاحبان اصلی تامین اجتماعی می‌داند.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی علی‌رغم همه تلخی‌ها و تلخ کامی‌ها که در چند سال اخیر متحمل شده است توانسته سالانه بیش از ۵ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان تجهیز و توزیع منابع کند و بدون اتکا به دولت با ایجاد فضای صمیمی، تعامل و مشارکت تمام تلاش خود در راستای ماموریتی که دارد به کار ببندد.

این مقام مسئول اضافه کرد: سازمان تامین اجتماعی با استفاده از ابزار نوین و تلاش برای دسترسی جامعه کارفرمایی و کارگری کشور به خدماتی مجهز شده است.

تاج‌الدین بیان کرد:این سازمان در راستای توسعه و تجهیز مراکز و فضای درمانی، بهینه کردن و ارتقا هتلینگ بیمارستان‌ها اقدامات اساسی انجام داده است و تمام  تلاش خود را نسبت به خدمت گذاری بیشتر فراهم می‌کند.

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین‌اجتماعی با درخواست از رییس کمیسیون اصل ۹۰ گفت: ما انتظار داریم دغدغه سازمان تامین اجتماعی کارفرمایان و کارگران در مجلس مطرح شود.

وی در ادامه  تصریح کرد: بخش درمان ویترین سازمان تامین اجتماعی و بخشی جدایی ناپذیر از آن است و اگر زمزمه جدایی درمان ازسازمان مطرح می‌شود پاک کردن صورت مسئله است نه حل مسئله.

تاج‌الدین در خصوص مطالبات تامین اجتماعی گفت: اگر این سازمان منابع بیشتری در اختیار داشت قطعا خدمات بهتری به بازنشستگان تامین اجتماعی ارائه می‌کرد.

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین‌اجتماعی ضمن تشکر از خدمات محسنی مدیر سابق تامین اجتماعی به نصیری مدیر جدید سازمان توصیه کرد: سازمان تامین اجتماعی پرچم‌دار تولید امنیت اجتماعی است و باید به دور از نگاه‌ها و گرایش‌های سیاسی خدمت گذار همه مردم باشد.

وی در پایان گفت:سازمان تامین اجتماعی باید از طریق ارتباط با ارکان تاثیر گذار، شرکای تامین اجتماعی، جامعه کارگری و بازنشستگی، تعامل با نمایندگان مجلس و استفاده از ظرفیت وزارت رفاه در راستای بیان دغدغه‌های اجتماعی هماهنگی لازم را داشته باشد.

انتهای پیام/۱۰۰۳

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار