جدایی دانش و محیط کار مشکل عمده واحدهای تولیدی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 89700
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱:۰۶
استاندار قزوین مطرح کرد
شاخص : استاندرا قزوین با اشاره به اینکه دروس دانشگاهی با محیط کار فاصله زیادی دارد گفت: علی‌رغم فعالیت زیاد صنایع در استان واحدهای تولیدی با مشکل بهره‌وری مواجه اند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، فریدون همتی در نشست مشترک با روسای مراکز علمی و کاربردی اظهار کرد: علی رغم فعالیت زیاد صنایع در استان قزوین واحدهای تولیدی با مشکل بهره وری مواجه اند که باید صنایع به کمک این واحدها بیایند.

استاندار قزوین تصریح کرد: در فضای پسابرجام بایستی رویکرد ما در خصوص اقتصاد مقاومتی و گام برداشتن در حوزه های دانش و تجاری سازی دانش باشد.

این مسئول در ادامه افزود: بخش کشاورزی هم نیازمند تحولات گسترده است که شروع آن از دانشگاه ها خواهد بود.

همتی خاطرنشان کرد: دروس دانشگاهی با محیط کار فاصله زیادی دارد ولی دانشگاه علمی و کاربردی در این زمینه در سه نسل آموزش، پردازش و کاربردی کردن در محیط کار گام هایی در این زمینه برداشته است.

وی با تاکید بر اینکه برای حفظ استقلال کشور به توسعه نیازمندیم، بیان کرد: باید نیروهای توانمندی از جهت مهارت و کار آفرینی تربیت کنیم که دانشگاه جامع علمی کاربردی بر همین منوال پایه گذاری شده است.

مهدوی رئیس دانشگاه علمی و کاربردی قزوین هم با اشاره به فعالیت چهار مرکز علمی و کاربردی صنعتی در استان، افزود: به زودی ۲ مرکز در بوئین زهرا و تاکستان افتتاح می شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار