جذب تروریست داعش با استفاده از گربه انتحاری+ تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 86702
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۱
شاخص : یک انگلیسی عضو داعش با انتشار تصاویری از گربه انتحاری خود اقدام به نیروگیری برای این گروه تروریستی می‌کند.
شاخص نیوز به نقل از دیلی میل؛ “عمر حسین،” انگلیسی ملحق شده به داعش، به انتشار تصاویری رمزگذاری شده در صفحات اجتماعی مشغول جذب نیرو برای این گروه تروریستی است. وی علاوه بر انتشار تصاویر مرتبط با اقدامات داعش، مطالبی درمورد نفرت از غیر مسلمانان و “دستور العمل گرگ تنها” نیز منتشر کرده است.
جذب تروریست داعش با استفاده از گربه انتحاری+ تصاویر
عمر حسین سابق بر این مامور امنیتی یک سوپرمارکت بزرگ در باکینگهام شایر بود. وی تصاویری از گربه خانگی خود منتشر کرده است که درون یک کمربند انتحاری همراه با یک نارنجک دیده می‌شود. زیر تصویر این گربه که لوسی نام دارد نوشته شده است: کمی نزدیک‌تر بیایید تا تمام خانه را روی سرتان خراب کنم!!
جذب تروریست داعش با استفاده از گربه انتحاری+ تصاویر
داعشی ۲۸ ساله در کتاب “دستور العمل گرگ تنها” به شرح ساختن بمب‌های دست‌ساز و انجام عملیات تروریستی پرداخته است. وی در مقاله‌ای دیگر درباره تنفر از کفار مدعی شد: اسلام فقط دین صلح نیست. اسلام دین صلح و جنگ، عشق و نفرت است.
جذب تروریست داعش با استفاده از گربه انتحاری+ تصاویر
این تروریست تکفیری بارها در مطالب منتشر شده خود نوشته است: کافر، کافر است. باید از همه غیرمسلمانان نفرت داشت. باوجود اینکه شبکه اجتماعی تلگرام تاکنون حساب ۷۸ کاربر را که با داعش در ارتباط بودند مسدود کرده است؛ نیروگیری عناصر داعش همچنان از طریق گروه‌های تلگرام ادامه دارد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار