Iranjb.ir

جذب دو میلیارد و ۳۳۱میلیون ریال مساعدت مردمی جهت تهیه جهیزیه دختران مددجوی کمیته امداد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 69331
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۶:۰۳
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد:
شاخص : سید احمد قافله باشی معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: در سه ماهه اول سال جاری دو میلیارد و ۳۳۱ میلیون ریال مساعدت مردمی در قالب طرح کوثر جمع آوری شده است.
۲۰۱۵_۰۸_۲۷_۰۷_۰۲_۴۸_۱۸۶۸۵

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شاخص، سید احمد قافله باشی معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین در گفتگو با خبرنگار شاخص گفت : یکی از طرح های امداد، طرح کوثر است که اختصاص به تهیه جهیزیه برای دختران مددجوی تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) دارد.
وی در ادامه افزود : در سه ماهه اول امسال  دو میلیارد و ۳۳۱ میلیون ریال مساعدت مردمی جمع آوری شده است.
قافله باشی منابع تامین هزینه را خیرین و کمیته امداد بیان کرد و افزود: این طرح از ده سال گذشته تا کنون در حال اجرا است و ثمرات و برکات فراوانی به همراه داشته است.
وی خاطر نشان کرد:  سال گذشته در این طرح  ۹ میلیارد و ۱۳۵ میلیون ریال کمک شده است
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان با بیان اینکه هم اکنون ۶۶۰ نفر در صف انتظار برای دریافت جهیزیه هستند گفت : در طرح کوثر از بهمن ماه سال گذشته  تاکنون ۲۹۴ مسکن شهری و روستایی برای مددجویان کمیته امداد ساخته شده است.
قافله باشی افزود : یکی از برنامه های امسال ما توجه به بهسازی مسکن مددجویان است و اعتباری خوبی برای آن در نظر گرفته شده است
وی با بیان اینکه  بخشی از هزینه ساخت مسکن به عهده مددجویان است اضافه کرد: بنیاد مسکن ۱۵ میلیون وام روستایی و ۲۰ میلیون وام شهری به مددجویان پرداخت می کند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یادآور شد: کمیته امداد هم با پرداخت ۱۰ میلیون وام شهری و ۳ میلیون وام روستایی در ساخت مسکن کمک می کند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه اکثر خانه ها بهسازی شده است اما بعضی از مددجویان از این طرح استقبال نمی کنند.

انتهای پیام/۷۲۳۱/ت۲

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار