جذب دو میلیارد و ۳۳۱میلیون ریال مساعدت مردمی جهت تهیه جهیزیه دختران مددجوی کمیته امداد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 69331
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۶:۰۳
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد:
شاخص : سید احمد قافله باشی معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: در سه ماهه اول سال جاری دو میلیارد و ۳۳۱ میلیون ریال مساعدت مردمی در قالب طرح کوثر جمع آوری شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شاخص، سید احمد قافله باشی معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین در گفتگو با خبرنگار شاخص گفت : یکی از طرح های امداد، طرح کوثر است که اختصاص به تهیه جهیزیه برای دختران مددجوی تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) دارد.
وی در ادامه افزود : در سه ماهه اول امسال  دو میلیارد و ۳۳۱ میلیون ریال مساعدت مردمی جمع آوری شده است.
قافله باشی منابع تامین هزینه را خیرین و کمیته امداد بیان کرد و افزود: این طرح از ده سال گذشته تا کنون در حال اجرا است و ثمرات و برکات فراوانی به همراه داشته است.
وی خاطر نشان کرد:  سال گذشته در این طرح  ۹ میلیارد و ۱۳۵ میلیون ریال کمک شده است
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان با بیان اینکه هم اکنون ۶۶۰ نفر در صف انتظار برای دریافت جهیزیه هستند گفت : در طرح کوثر از بهمن ماه سال گذشته  تاکنون ۲۹۴ مسکن شهری و روستایی برای مددجویان کمیته امداد ساخته شده است.
قافله باشی افزود : یکی از برنامه های امسال ما توجه به بهسازی مسکن مددجویان است و اعتباری خوبی برای آن در نظر گرفته شده است
وی با بیان اینکه  بخشی از هزینه ساخت مسکن به عهده مددجویان است اضافه کرد: بنیاد مسکن ۱۵ میلیون وام روستایی و ۲۰ میلیون وام شهری به مددجویان پرداخت می کند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یادآور شد: کمیته امداد هم با پرداخت ۱۰ میلیون وام شهری و ۳ میلیون وام روستایی در ساخت مسکن کمک می کند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه اکثر خانه ها بهسازی شده است اما بعضی از مددجویان از این طرح استقبال نمی کنند.

انتهای پیام/۷۲۳۱/ت۲

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار