جذب ۱۰۰سرمایه‌گذار در شهرک‌های صنعتی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 63303
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۴۷
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی قزوین خبر داد
شاخص : مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین با اشاره به واگذاری شهرک‌های صنعتی قزوین به بخش خصوصی،گفت: 100سرمایه‌‌گذار در شهرک‌های صنعتی استان مستقر شده‌اند.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، عبدالقهار ناصحی با اشاره به واگذاری شهرک‌های صنعتی قزوین به بخش خصوصی، اعلام کرد: بیش از ۷۰ هزار هکتار از شهرک‌های صنعتی استان قزوین به سرمایه‌ گذار بخش خصوصی واگذار شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین تصریح کرد: وجود شرکت‌های صنعتی و تولیدی متعدد در استان قزوین سبب شده تا این استان ظرفیت‌های بسیار بالایی در جذب سرمایه‌‌گذار بخش خصوصی داشته باشد.

این مسئول با بیان این نکته که طرح‌های بسیاری با محوریت جذب سرمایه‌ گذار در استان قزوین تدوین شده است، افزود: شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین در جذب سرمایه‌ گذاران در سال‌های گذشته موفقیت‌‌های بسیاری را کسب کرده است.

ناصحی در خصوص تعداد سرمایه‌ گذاران در خرید زمین‌های شهرک‌های صنعتی بیان کرد: جذب سرمایه‌ گذار در سال‌های گذشته و امسال موفقیت‌آمیز بوده، بطوری که ۱۰۰سرمایه‌‌گذار در شهرک‌های صنعتی استان مستقر شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: با واگذاری شهرکهای صنعتی به بخش خصوصی، این بخش در قالب شرکت‌های خدماتی وظیفه نگهداری از زیر ساختهای ایجاد شده در شهرکهای صنعتی را دارد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین با اشاره به برنامه ریزی‌ها و پیگیری‌های لازم در خصوص مسائل زیست محیطی شهرک‌های صنعتی، یادآور شد: هیچ شهرک صنعتی در استان قزوین وجود ندارد که بدون مجوز از سازمان محیط زیست، منابع طبیعی و سایر دستگاه‌های اجرایی مرتبط احداث شده باشد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار