جذب 60 نفر از طریق آزمون استخدامی در دستگاه‌های اجرایی قزوین
کد خبر: 108252
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۸
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعلام کرد
شاخص : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: 60 نفر از طریق سومين آزمون استخدامي مشترك فراگير دستگاه‌هاي اجرايي كشور در دستگاه اجرایی استان قزوین جذب می شوند.

ابوالفضل یاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به آغاز ثبت ‌نام سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور اعلام کرد: ۶۰ نفر از طریق این آزمون در ۱۲ دستگاه اجرایی استان قزوین جذب می شوند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین ادامه داد: از این تعداد ۴۱ عنوان شغلی نیروی مرد و زن، ۱۸ عنوان شغلی نیروی مرد و یک عنوان شغلی نیروی زن جذب می شوند.

این مسئول عنوان کرد: ۳۹ نیرو در قزوین، ۵ نیرو در تاکستان، ۶ نیرو در بوئین زهرا، ۲ نیرو در آوج، ۵ نیرو در البرز و سه نیرو در شهرستان آبیک جذب می‌شوند.

یاری خاطرنشان کرد: این سهمیه ها برای ۶ دستگاه اجرایی شامل اداره کل امور مالیاتی، تبلیغات اسلامی، تعزیرات حکومتی، دامپزشکی، زندان ها و اقدامات تامینی و نیز سازمان قضائی نیروهای مسلح در نظر گرفته شده است.

وی اظهار کرد: افرادی که قصد شرکت در این آزمون را دارند تا سوم مرداد ماه می‌توانند به پایگاه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

این مسئول تاریخ برگزاری آزمون استخدامی را ۱۹ شهریور ماه سال جاری اعلام کرد و افزود: کارت ورود به آزمون از ۱۶ شهریورماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار