جریان فتنه همچنان زنده است/ ۹دی، روز نقش برآب شدن توطئه‌های دشمنان و فتنه‌گران بود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 87889
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۴ - ۹:۰۱
رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين:
شاخص : فصیحی رامندی با اشاره به اینکه حماسه 9دی روز نقش برآب شدن توطئه‌های دشمنان و فتنه‌گران بود،گفت: فتنه‌جویان می‌خواهند افرادی را در ۲ مجلس نفوذ دهند تا به تعبیر خود اهدافی که در فتنه ۸۸ نتوانستند عملی کنند این بار پای صندوق‌های رای به آن‌ها برسند.

فرج‌اله فصیحی رامندی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در گفتگو با خبرنگار سیاسی شاخص، با اشاره به اینکه ۹دی روز خلق حماسه و دفاع از ارزش‌ها، آرمان‌های انقلاب، معیارهای دینی و ولی فقیه بود، اظهار کرد: دشمن به بهانه تقلب در انتخابات و با به کارگیری عناصر فریب خورده داخلی، قانون شکن و ضد انقلاب نظم و امنیت کشور را دگرگون کرد.

وی با بیان اینکه حماسه ۹دی روز نقش برآب شدن توطئه‌های دشمنان و فتنه‌گران بود، افزود: کسانی که در مورد توطئه دشمن ابهام داشتند، وقتی توهین فتنه‌گران به ارزش‌های دینی، نهضت امام حسین(ع) و عزاداران سیدالشهداء(ع) را دیدند شک و تردید را کنار گذاشته و هم‌صدا با ملت ایران برای دفاع از ارزش‌های انقلاب و کور کردن چشم فتنه حضور یافتند.

این مسئول با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ همچنان زنده و برای آسیب به انقلاب اسلامی چهره خود را تغییر داده است گفت: انقلاب اسلامی دارای اصول و چهارچوبی است که مورد قبول قدرت‌های جهانی نیست و لذا آن‌ها از هر فرصتی برای از بین بردن نظام و انقلاب اسلامی استفاده می‌کنند.

فصیحی‌رامندی با تاکید بر اینکه هوشیاری ملت و نیروهای وفادار به انقلاب امروزه بیش از پیش لازم است، یادآوری کرد: اخیرا برخی از سران فتنه گفته‌اند ” در ماجرای ۸۸ اشتباه کردیم که به خیابان‌ها هجوم آوردیم این بار پای صندوق‌های رای خواهیم آمد “.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین با بیان اینکه مردم با بصیرت ایران اسلامی اجازه حضور فتنه‌گران در عرصه‌های مدیریتی کشور را نمی‌دهند، ادامه داد: خلق چهره‌های جدید و به صحنه کشیدن آن‌ها در عرصه انتخابات از طرح‌های جدید فتنه‌‎گران است و ثبت‌نام قشرهای مختلف در انتخابات می‌تواند زمینه‌ای برای بروز فتنه‌ای دیگر باشد.

وی توضیح داد: فتنه‌گران با معرفی تعداد زیاد کاندیدا درصدد تحت تاثیر قرار دادن شورای نگهبان هستند، چرا که اگر با رد صلاحیت مواجه شدند ریزش‌های زیاد را مطرح کرده و بهانه‌ قرار خواهند دهند.

این مسئول اضافه کرد: فتنه‌جویان می‌خواهند افرادی را در ۲ مجلس نفوذ دهند تا به تعبیر خود اهدافی که در فتنه ۸۸ نتوانستند عملی کنند این بار پای صندوق‌های رای به آن‌ها برسند.

فصیحی رامندی با اشاره به اینکه دشمن به این نتیجه رسیده است که ولایت فقیه سبب سربلندی و عزت کشور است، تصریح کرد: تضعیف جایگاه رهبری، تشکیلات و سازمان‌های وابسته به رهبری از اهداف کنونی دشمن است.

وی با بیان اینکه امروزه بعضی از نمایندگان، مبلغ گفته‌های رادیو اسرائیل و آمریکا شده‌اند، عنوان کرد: نمایندگان باید ولایت‌مدار، خدمت‌گذار مردم باشند و منافع جناحی خود را بر منافع ملت ترجیح ندهد و به فرموده مقام معظم رهبری ” نباید آنتن‌شان به آن‌ور آبی‌ها وصل باشد “.

این عضور شورای شهر قزوین در پایان با بیان اینکه مردم باید انتخابی آگاهانه داشته باشند، تاکید کرد: زنده نگه‌داشتن حماسه ۹دی، روشنگری مردم و نسل جدید برای شناخت موقعیت و جریان‌های فتنه‌انگیز اهمیت بسیار زیادی دارد.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار