جزای 10 میلیون ریالی عرضه کننده آلایش دامی غیر قابل مصرف در قزوین
کد خبر: 111971
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۴:۴۷
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین:
شاخص : رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین گفت: عرضه کننده آلایش دامی غیر قابل مصرف در قزوین به بیش از 10 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

عیسی غیاث یزدی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اعلام احکام صادر شده توسط دادگاه در یک ماه اخیر افزود: کارشناسان اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی این اداره به همراه مسئولین اداره کل دامپزشکی استان از واحدهای عرضه کننده فرآورده های خام دامی سطح شهر بازدید کردند.

وی افزود: در این بازدید مشاهده گردید یک واحد عرضه آلایشات دامی اقدام به دیفراست (یخ زدایی) از فرآورده های منجمد در شرایط نامناسب بهداشتی نموده است.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین ادامه داد: با توقیف محموله ، نمونه برداری برای تعیین سلامت فرآورده انجام شد و نمونه اخذ شده برای انجام آزمایشات لازم به آزمایشگاه کنترل کیفی مواد غذایی ارسال گردید.

غیاث یزدی عنوان کرد: با اعلام نتایج آزمایش مبنی بر غیر قابل مصرف بودن محموله مذکور مراتب برای تعیین تکلیف به مراجع قضایی ارجاع و بر اساس حکم دادگاه، فرد متخلف به ده میلیون و پانصد هزار ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد و مراحل معدوم سازی محموله نیز در دستور کار این اداره قرار گرفت.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار