جشنواره ورزشی کرامت در بوستان بانوان قزوین برگزار شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 169053
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
برای اولین بار؛
شاخص : اولین جشنواره ورزشی بانوی کرامت در بوستان بانوان نرگس قزوین با حضور جمعی از مسوولان و بانوان استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، اولین جشنواره ورزشی بانوی کرامت با حضور حمیده زرآبادی  نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، معصومه مرادیان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین و جمعی از مسوولان و بانوان استان در بوستان بانوان نرگس قزوین برگزار شد.

زرآبادی در این مراسم گفت: با ایجاد بستر‌های مناسب برای ترغیب بانوان به امر ورزش، گامی موثر در رشد شاخص‌های سلامت جامعه برداشته می‌شود.

این مسوول تصریح کرد: ارتقاء سلامت و نشاط بانوان با استفاده از ظرفیت ورزش‌های همگانی منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش نشاط و سلامت جامعه می‌شود.

وی افزود: توسعه ورزش‌های همگانی و برگزاری‌های برنامه‌های ورزشی ویژه بانوان در ارتقای سطح سلامت مادران که رسالت تربیت نسل بعدی را بر عهده دارند  بسیار موثر است.

مرادیان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین هم در این مراسم گفت: توسعه ورزش به ویژه ورزش‌های همگانی در میان بانوان سلامتی آنان را تضمین می‌کند.

وی به بانوان توصیه کرد: از حداقل امکانات فیزیکی استفاده کنند و ورزش را در برنامه هفتگی خود قرار دهند.

اجرای برنامه‌های ورزشی در رشته‌های آمادگی جسمانی، طناب زنی و یوگا توسط بانوان ورزشکار و تقدیر از بانوان قهرمان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار