جشن داعش پس از تیراندازی در کالیفرنیا+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 83987
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱:۴۵
شاخص : گروه تروریستی داعش پس از تیراندازی منطقه «سن برناردینوی» ایالت کالیفرنیای آمریکا، با ساخت هشتگِ «آمریکا-سوختن»، وقوع این حادثه مرگبار را جشن گرفت.
شاخص نیوز: به نقل از پایگاه اینترنتی «وُکاتیو،» تروریست‌های افراطی داعش چند ساعت پس از تیراندازی مرگبار در منطقه «سن برناردینوی» ایالت «کالیفرنیای» آمریکا، با ساخت هشتگ «آمریکا-سوختن» (#America_Burning (، وقوع این حادثه وحشتناک را جشن گرفتند. با اینحال، گروه تکفیری-صهیونیستی داعش مسئولیت این قتل‌عام را بر عهده نگرفته است.
images
تحقیقات تحلیلگران «وُکاتیو،» نشان می‌دهد بسیاری از کاربران اینترنتی حامی داعش با تبادل اطلاعات در دنیای مجازی و ابراز شادی از وقوع این اقدام دلخراش، سه عامل تیرانداز آن را تحسین می‌کنند.
images (1)

images (2)

یک عنصر داعشی در صفحه توییتر خود به زبان عربی نوشت: «سه شیر باعث افتخار ما شدند. آن‌ها هنوز زنده هستند. خیابان‌های کالیفرنیا مملو از نیروهای مسلح پلیس شده است. آمریکا در آتش می‌سوزد.»

یکی دیگر از کاربران داعشی نیز در یک صفحه عربی تبادل اطلاعات، از این حادثه به‌عنوان «جهنم» آمریکا نام برد.

در تیراندازی شب گذشته سالن همایش «مرکز اینلند ریجِنال سنتر» – مرکز حمایت از معلولان- در منطقه «سن برناردینوی» ایالت کالیفرنیای آمریکا، ۱۴ نفر کشته و بیش از ۱۷ نفر زخمی شدند. پلیس می‌گوید «سید فاروق،» یکی از عاملان تیراندازی و کارمند «اداره بهداشت عمومی سن برناردینو،» در جریان درگیری با نیروهای پلیس کشته شد.

 

منبع: صراط نیوز

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار