جشن عاطفه‌ها طی 2 مرحله در قزوین برگزار می‌شود
کد خبر: 113803
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱
مدیرکل کمیته امداد استان:
شاخص : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین گفت: جشن عاطفه‌ها طی 2 مرحله در مراکز نیوکوکاری و مدارس استان برگزار می شود.

وحید میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از برپایی جشن عاطفه ها در قزوین خبر داد و اظهار کرد: این جشن در ۲ مرحله روزهای بیست و پنجم شهریور ماه و دهم مهر ماه در مراکز نیوکوکاری و مدارس استان قزوین برگزار می شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین هدف از برگزاری جشن عاطفه ها را؛ تقویت فرهنگ احسان و نوع دوستی و انفاق در بین نسل جدید، کاهش نیازهای اساسی دانش آموزان قبل از شروع آغاز سال تحصیلی جدید و ایجاد نگرش و حس خوب در مردم با تغییر در رویکرد برگزاری و افزایش تعاملات بین بخشی عنوان کرد.

این مسئول ادامه داد: این جشن موجب اشاعه فرهنگ نوع دوستی و ترویج سنت حسنه اسلامی، به منظور رفع نیاز دانش آموزان بی بضاعت می‌شود.

میرزایی اضافه کرد: مشارکت و حضور همه مردم در جشن عاطفه ها، یک حرکت بزرگ انسانی است و نشان از همت و درک بالای مردم در مسائل اجتماعی دارد.

وی پیش بینی کرد: امسال ۱۱ میلیارد و ۲۱۱ میلیون ریال در جشن عاطفه ها کمک های نقدی و غیر نقدی جمع آوری شود.

این مسئول یادآور شد: مردم خیراستان قزوین می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۶۳۲۷۳۰۰۰ نزد بانک کشاورزی و یا از طریق روش‌های نوین و الکترونیکی با شماره گیری #۱*۸۸۷۷*پرداخت کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار