ایران جانبی

» جشن عروسی متفاوت زوج هندوستانی!
کد خبر: 207577
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۷:۴۸
شاخص : زوج هندوستانی که بخاطر کرونا و قرنطینه سراسری در این کشور امکان برگزاری جشن عروسی را نداشتند به شکلی متفاوت این جشن را برگزار کردند.

به گزارش شاخص نیوز، چند ماهی از شیوع کرونا در جهان می‌گذرد. با گذشت چند ماه اکنون این ویروس در ۲۱۲ کشور جهان مشاهده شده و بیش از ۴ میلیون انسان را آلوده کرده است. همچنین بیش از ۲۷۶ هزار نفر بر اثر ابتلا به این ویروس جان باخته اند. کشور‌های آمریکا، اسپانیا، ایتالیا، انگلیس و روسیه دارای بیشترین مبتلایان به کرونا در جهان هستند.

کشور هند نیز یکی از کشور‌های درگیر با این ویروس به شمار می‌رود. تاکنون در این کشور که دارای جمعیت میلیاردی است نزدیک به ۶۰ هزار نفر به کرونا مبتلا شده اند که نزدیک به ۲ هزار نفر از مبتلایان جان خود را از دست داده اند. دولت هند پس از شیوع کرونا در این کشور تا ۳ می‌ به مدت ۲۱ روز قرنطینه سراسری اعلام کرد که این مدت تمدید شد.


بیشتر بخوانید: بی اعتنایی سیاستمدار محلی به قرنطینه با برگزاری عروسی پسرش!


اما با شیوع کرونا بسیاری از رویداد‌های روزمره و فعالیت‌های شهروندان در این کشور دچار اختلال شده است. با این حال شهروندان هندی با استفاده از فناوری روز تلاش می‌کند تا مانع برخی از این رویداد‌ها شوند، مانند یک زوج جوان هندی که تصمیم گرفتند تا مراسم جشن ازدواج خود را به صورت مجازی و با کمک اینترنت برگزار کنند. در این اتفاق جالب ” سوشِن دانگ” و ” کرتی نارنگ ” با برقراری تماس تصویری گروهی با مهمانان آن‌ها را به جشن خود دعوت کردند. در ویدئویی که منتشر شده است عروس و داماد را در کنار خانوادهایشان نشان می‌دهد. همچنین در این ویدئو صد‌ها مهمان که بصورت زنده و از طریق تماس تصویری این جشن عروسی مجازی را دنبال می‌کنند دیده می‌شوند.

این ویدئو پس از انتشار در فیسبوک مورد توجه کاربران قرار گرفت و توجه بیش از ۲۶۰۰۰۰ بیننده را به خود جلب کرد. بسیاری از کاربران ضمن تبریک پیوند ازدواج به این زوج جوان اقدام آن‌ها برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی را مورد ستایش قرار دادند.

گفتنی است؛ برگزاری متفاوت جشن ازدواج این زوج جوان هندی در حالی خبرساز می‌شود که چندی پیش اقدام یک سیاستمدار هندی در برگزاری جشن عروسی پسرش با وجود شیوع کرونا در این کشور مورد انتقاد کاربران هندوستانی قرار گرفته بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/900

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار