جشن فارغ‌التحصیلی پایان کار نیست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59799
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۵:۵۱
در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دارالفنون مطرح شد؛
شاخص : در مراسم جشن دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه غیرانتفاعی دارالفنون با بیان اینکه فار‌غ‌‎التحصیلی پایان کار نیست بر تاثیرگذاری نیروهای متخصص در جامعه تاکید شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی شاخص‌‌‌، عصر امروز جشن فارغ‌التحصیلی در موسسه آموزش عالی دارالفنون با حضور رئیس و اعضای هیئت رئیسه، اساتید، دانشجویان و خانواده‌های آنان در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

IMG_8693[1]
رحیم خراسانی‌پور معاون آموزشی موسسه آموزش عالی دارالفنون در سخنان ابتدایی خود ضمن خوش‌آمدگویی و تبریک به دانشجویان، یادآور شد: فارغ التحصیلی شما با زمان ما بسیار متفاوت است امیدوارم نتایج این دانش‌آموختگی در حوزه شغلی و خانوادگی برای شما تاثیر‌گذار باشد.
IMG_8696[1]
هم‌چنین خراسانی‌پور افزود: جشن فارغ‌التحصیلی پایان کار نیست و این مرحله آغازی است برای آغازهای دیگر؛ و آرزوی ماست پذیرای شما در مقاطع بالاتر باشیم.

وی در پایان سخنان خود از کادر فرهنگی، اداری و آموزشی و تمام کسانی که در برگزاری این جشن تلاش کرده بودند تشکر و قدردانی کرد.

IMG_8694[1]
در ادامه این برنامه علی فرخ‌زاد رئیس سازمان نظام مهندسی استان قزوین اشاره کرد: نسل بعد از انقلاب تغییر کرده و لازم است این تغیر نگرش و تغییر ذائقه با نیرو‌های متخصص در جامعه نیز تاثیرگذار باشد.

IMG_8699[1]
در پایان فرخ‌زاد با اشاره به وجود این نیروهای متخصص گفت: امیدوارم این تغییر نگرش و تغییر فرهنگ در زمینه‌های فرهنگ شهرسازی، ترافیک و عدم تولید زباله نیز موثر باشد.

قرائت سوگندنامه و اهداء لوح تقدیر به دانشجویان ممتاز حاضر در جمع از دیگر برنامه‌های این جشن بود.

انتهای پیام/۱۰۰۳/پ۲/م

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار