جشن گلریزان کمیته امداد برای دومین سال متوالی برگزار شد
کد خبر: 106107
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۸
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان:
شاخص : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین از برگزاری جشن گلریزان کمیته امداد امام خمینی(ره) برای دومین سال متوالی خبر داد.

هدایت صفری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از برگزاری جشن گلریزان کمیته امداد امام خمینی(ره) برای دومین سال متوالی خبر داد و اظهار کرد: کارهایی که برای رفع مشکلات و گرفتاری‌های نیازمندان و افراد مستحق انجام شود قابل ستایش و مایه برکت خواهد بود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین تصریح کرد: انفاق کردن اموال در راه نیازمندان از تأکیدات ائمه اطهار(ع) است و امام سجاد(ع) دستگیری از نیازمندان و انفاق اموال در راه خدا را یکی از مشخصه‌های شیعیان می‌دانند، امروز کمک کردن به نیازمندان در حقیقت انفاقی است که از سوی خیران در راه خدا انجام می‌شود.

این مسئول در ادامه افزود: ترویج فرهنگ انفاق و ایثار با هدف ایجاد سلامت در جامعه بسیار مهم و ضروری است.

صفری با بیان اینکه در این جشن گلریزان ۱۵ نفر از خیران حمایت از ایتام را پذیرفتند، اعلام کرد: نیکوکاران قزوینی در این مراسم ۲۵ میلیون تومان برای کمک به ایتام و مستمندان پرداخت کردند.

وی خاطرنشان کرد: ۲۵ هزار خانواده زیر پوشش این کمیته اند که سالانه ۱۰ درصد از اعضای تحت پوشش، از بدنه حمایتی خارج می شوند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اضافه کرد: در اقبالیه هم خیران ۲۰ میلیون تومان برای خرید جهیزیه نوعروسان و کمک به مستمندان پراخت کردند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار