جلوگیری از آسیب پذیری جامعه با تبیین اهداف و دستاوردهای انقلاب - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91135
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۰۰
عضو شورای شهر قزوین مطرح کرد:
شاخص : عضو شورای شهر قزوین دهه فجر را فرصتی مناسب جهت تبیین اهداف و دستاوردهای انقلاب برای آحاد مردم دانست و گفت: اگر دهه فجر و برنامه های مرتبط با آن برای آحاد جامعه تبیین شود از آسیب پذیری جلوگیری کرده ایم.

فرج الله فصیحی رامندی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، در خصوص برنامه های اجرایی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر اظهار کرد: شورای شهر با نظارت و هماهنگی بر مجموعه مدیریت شهری در بخش های مختلف برنامه هایی را به مناسبت گرامیداشت این ایام در نظر گرفته است.

عضو شورای شهر قزوین با اشاره به برنامه های مختلف ورزشی و فرهنگی عنوان کرد: تیراندازی، آمادگی جسمانی، طناب کشی کارکنان و کارگاه آموزشی مربیان ورزشی مجموعه شهری از برنامه های ورزشی و اجرای نمایش کودک در مدارس، دیدار با خانواده های شهدا، بازدید شهروندان از موزه مردم شناسی قجر به صورت رایگان، اجرای مشارکتی دستگاه ها برای اجرای جنگ انقلاب در ۲۱ بهمن ماه از برنامه های فرهنگی در نظر گرفته شده هستند.

این مسئول تصریح کرد: نصب حدود ۴۰۰ تیربورد، ۲۰ بیلبورد و تعدادی تابلوی دیگر در محدوده شهر در راستای فضای فرهنگی دهه فجر در نظر گرفته شده است.

فصیحی رامندی با بیان اینکه دهه فجر فرصتی مناسب جهت تبیین اهداف و دستاوردهای انقلاب برای آحاد مردم به ویژه نسل جوان است، ابراز کرد: اهمیت و شناخت هر موضوعی موجب از جان مایه گذاشتن برای آن مطلب می شود و امروز هم اگر دهه فجر و برنامه های مرتبط با آن برای آحاد جامعه تبیین شود از آسیب پذیری جلوگیری کرده ایم.

وی خاطرنشان کرد: هر فردی در هر جایگاهی در اتباط با دهه فجر وظایفی دارد و کوتاهی در این مورد موجب ضرر خود شخص می شود چراکه اگر انقلاب و دهه فجر نبود قطعاً افراد در این جایگاه ها نبودند.

عضو شورای شهر با تاکید بر حضور مردم در انتخابات برای تعیین سرنوشت خود گفت: قبل از انقلاب مردم هیچ جایگاهی در انتخابات مسئولان و سرنوشت حکومت نداشتند و اکنون انتخابات به عنوان یکی از ثمرات انقلاب اسلامی و شرکت مردم در تعیین انتخاب مسئولین کشور است.

فصیحی بیان کرد: انتخابات به منظور اهمیت دادن به نظام و ارزش نهادن به انقلاب در چشم جهانیان است و هر رای به معنای پرتاپ یک تیر به سمت دشمن می باشد.

وی در انتها افزود: همه افراد باید برای تبیین انقلاب و تفهیم ارزش های آن برای نسل های جوان تلاش کرده و در بزرگداشت دهه فجر ایفای نقش کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/ت۱/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار