جلوگیری از ساخت و سازهای بی رویه در حاشیه روستاها - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 95207
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۶
معاون عمراني استاندار تاكيد كرد
شاخص : معاون هماهنگي امور عمراني استاندار قزوين در جلسه کمیسیون تبصره یک، بر جلوگيري از ساخت و سازهای بی رویه در حاشیه روستاها تاكيد كرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، منوچهر حبیبی در جلسه کمیسیون تبصره یک ماده یک اظهار کرد: مشکل ساخت و ساز در روستاها باید با همفکری و همکاری دستگاه های وابسته حل شود و در قالب طرح در محدوده تعریف تا از ساخت و ساز بی رویه در اطراف روستاها جلوگیری شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با تاکید بر جلوگیری از ساخت و سازهای بی رویه در حاشیه روستاها گفت: با تعیین محدوده برای روستاها از ساخت و ساز پراکنده در این مناطق جلوگیری خواهد شد.

ابراهیمی پاک رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هم بیان کرد: طی سال های اخیر زمین های کشاورزی مرغوب اطراف روستاها به بهانه ساخت و ساز، تغییر کاربری غیرقانونی یافته اند.

رضا افلاطونی مدیر امور ارضی سازمان جهاد کشاورزی استان هم خاطرنشان کرد: براساس طرح های جدید، ساخت و سازها باید به اراضی درجه سه و چهار که فاقد قابلیت کشاورزی باشند محدود شود.

در این جلسه ۳۱ پرونده درخواست تغییر کاربری مورد بررسی قرار گرفت و با پرونده هایی که مغایرتی با قانون امور اراضی نداشتند موافقت شد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار