جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61451
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۴۳
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اعلام کرد
شاخص : معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر پیشگیری از تصرف منابع طبیعی، گفت: از ساخت و سازهای غیر مجاز در قزوین جلوگیری می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، منوچهر حبیبی در جلسه ستاد جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر پیشگیری از تصرف منابع طبیعی گفت: بر مسئولان وظیفه و تکلیف است که با هماهنگی بیشتر گام های موثری در این زمینه بردارند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با تاکید برمتوقف کردن روند ساخت و ساز غیر مجاز در استان، تصریح کرد: برخورد با پدیده زشت زمین خواری با جدیت در دستور کار دستگاه قضا و مسئولان ارشد استان قرار دارد.

این مسئول خاطرنشان کرد: یکی از مسائلی که در حوزه صیانت از اراضی ملی در اولویت قرار دارد مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم شهری و برون شهری است که دغدغه و چالشی اساسی است که باید به آن توجه جدی شود.

حبیبی صیانت از اراضی ملی و کشاورزی را وظیفه همگانی دانست و اعلام کرد: بیشترین آراء صادره در خصوص جلوگیری از تصرف اراضی است که تاکنون ۵۹۹ رأی قلع و قمع صادر شده است.

وی در انتها اضافه کرد: جهاد کشاورزی، مدیریت امور اراضی، راه و شهرسازی، منابع طبیعی و شهرداری از جمله سازمان ها و اداراتی است که باید با جدیت بیشتری با این موضوع برخورد کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار