جمع‌آوری ۳ محصول غذایی غیراستاندارد در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 70781
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۴۸
مديركل استاندارد استان خبر داد
شاخص : مديركل استاندارد استان قزوين، از شناسايي و جمع‌آوري 3 محصول غذایی غیراستاندارد در قزوین خبر داد.

محمودرضا طاهری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اعلام اینکه یک مورد جعل علامت و سه محصول غذایی غیراستاندارد در قزوین شناسایی شد، اظهار کرد: در ادامه بازرسی از واحدهای صنفی استان در راستای اجرای طرح هماهنگ استاندارد، ماست ۸۰۰ گرمی با نام تجاری راگا محصولی از شرکت صنایع غذایی چشمه سار آباده و ماست موسیر تک نفره با نام تجاری نگین لبن شیر کوه محصولی از فرآورده های لبنی شیر کوه لبن، به دلیل نداشتن نشان استاندارد ملی ایران، شناسایی و از سطح بازار استان جمع آوری شد.

مدیرکل استاندارد استان قزوین ادامه داد: همچنین تعداد قابل توجهی بیسکویت(پتی بور) با نام تجاری شیرین عسل در بسته بندی ۱۴۰ گرمی، تولید صنایع غذایی شیرین عسل به دلیل نداشتن نشان استاندارد از سطح بازار استان جمع آوری شد.

طاهری اعلام کرد: بازرسان این اداره در پی کنترل کد ۱۰ رقمی درج شده در زیر نشان استاندارد ۲ محصول قند و شکر بسته بندی شده با نام تجاری ماهدیس، تولید شرکت کد بانو گستر  را شناسایی کردند.

وی در ادامه افزود: با توجه به مشکوک بودن کد مربوطه و پس از پیگیری های لازم، مشخص شد که واحد تولیدی اقدام به جعل نشان و کد ۱۰ رقمی استاندارد کرده بنابراین این محصول از سطح بازار استان جمع آوری شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار