جمع‌آوری ۲میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان زکات فطره در استان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 167061
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲:۴۳
مدیرکل کمیته امداد قزوین خبر داد
شاخص : مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: مردم خیر قزوین دو میلیارد و 600 میلیون تومان از زکات فطره خود را به کمیته امداد پرداخت کردند.

مجید مومنی مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: نزدیک به یک هزار پایگاه، جمع‌آوری فطریه و کفارات روزه‌داران استان قزوین را بر عهده داشتند که تاکنون مبلغ دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان زکات فطره جمع‌آوری‌شده است.

وی بابیان اینکه زکات فطره جمع‌آوری‌شده در مراکز نیکوکاری و مساجد از طریق ائمه جماعت و هیئت‌امنا در بین نیازمندان همان محله توزیع‌شده است گفت: طبق هماهنگی با بانک‌های عامل زکات فطره و سایر وجوهات جمع‌آوری‌شده در پایگاه‌ها در روز عید سعید فطر به‌حساب نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی واریز شد.

وی با بیان اینکه فطریه و تمامی کمک‌های مردمی نیکوکاران هر شهرستان در بین نیازمندان و مستمندان همان منطقه توزیع می‌شود، گفت: ارائه خدمات به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین بر اساس سیستم نیازسنجی صورت می‌گیرد که این امر موجب شفاف‌سازی هزینه کرد کمک‌های مردمی شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با قدردانی از مردم فهیم، خیران و نیکوکاران استان قزوین گفت: دفاتر کمیته امداد در سراسر استان، تلفن گویای ۳۳۸۰۸ و سامانه الکترونیکی # ۰۲۸*۸۸۷۷* آماده دریافت زکات فطره و سایر وجوهات مردم نوع‌ دوست استان قزوین می‌باشند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار