حل مشکلات کنونی کشور نیازمند تفکر بسیجی و روحیه جهادی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 152123
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس:
شاخص : نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس گفت: امروز هم اگر در بحث‌های اقتصاد مقاومتی و اشتغال بر مبنای تفکر بسیجی و جهادی با تمام ظرفیت‌ها وارد شویم قطعا همانند پیروزی بر داعش موفق خواهیم شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، داوود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل از خادمین ستاد مردمی اربعین حسینی استان قزوین که پیش از ظهر امروز در سالن جلسات این ستاد برگزار شد اظهار کرد: همایش بزرگ اربعین حرکتی خودجوش است که جایگاه شیعیان را در عرصه‌های بین‌المللی ارتقاء می‌دهد.

وی با اشاره به امنیت حاکم در ایام اربعین حسینی افزود: این امنیت نتیجه تصمیم شجاعانه مقام معظم رهبری و جانفشانی‌های رزمندگان اسلام در محور مقاومت و شکست داعش است.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: حرکت میلیونی شیعیان در پیاده روی پیام‌‎های ارزشمندی برای مردم دارد.

محمدی با بیان اینکه رهبری حکیم و مدبر در یک جامعه موجب سرافرازی آن می‌شود گفت: زمانی بر سر اینکه چگونه در بحث سوریه و عراق وارد شویم بحث بود و در گذشته نظرات مختلفی درمورد حمایت معنوی، دیپلماتی و یا تسلیهاتی در این کشورها داده می‌شد.

رئیس کمیسیون مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نظرات متعددی بود اما یک تصمیم درست و شجاعانه از سوی مقام معظم رهبری باعث شد تا غده سرطانی و اسرائیل دیگری در کشورهای عراق و سوریه جا خوش نکنند.

وی خاطرنشان کرد: امروز شاهد هستیم که امنیت مردم ما و زائرین اباعبدالله‌الحسین (ع) تامین شده و همایش میلیونی اربعین حسینی در آرامش کامل برگزار می‌شود.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اگر ذره‌ای در مسئله عراق و سوریه سستی می‌کردیم امروز نمی‌توانستیم در امنیت کامل در کشور و شهر خود زندگی کنیم.

محمدی تصریح کرد: ما باید نعمت رهبری و ولایت فقیه را قدر بدانیم چراکه هرجا به رهنمودهای رهبری توجه کردیم نفع برده‌ایم و هرجا کوتاهی کردیم موجب بروز اشتباهات شده است.

رئیس کمیسیون مجلس شورای اسلامی افزود: امروز هم اگر در بحث‌های اقتصاد مقاومتی و اشتغال بر مبنای تفکر بسیجی و جهادی با تمام ظرفیت‌ها وارد شویم قطعا همانند پیروزی بر داعش موفق خواهیم شد.

وی یادآور شد: امروز داعش در قلب اروپا و آفریقا عملیات تروریستی به پا می‌کند در حالی که در کشور ما به برکت وجود رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و نیروهای صادق و شجاع پاسدار و بسیجیان جرات ورود ندارد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار