جنایت‌های آل سعود در یمن خوش رقصی برای امریکاست/ مقاومت مردم یمن به پیروزی خواهد رسید - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 178007
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۸:۲۱
عضو کمیسیون قضایی مجلس:
شاخص : عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: آل سعود برای خوش رقصی برای امریکا دست به جنایت در یمن می‌زند.

بهمن طاهرخانی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص، درباره جنایت‌های آل سعود در یمن اظهار کرد: عربستان سعودی از زمان تاسیس یک حکومت کاملا دست نشانده است و بر اساس اهداف استعماری نظام استکباری تشکیل شده است.

وی افزود: امروز هم متاسفانه نظام و سران آل سعود کاملا خودفروخته و منفعلانه رفتار می‌کنند و برای اینکه بر سر قدرت بمانند حتی منافع ملی خود را هم زیرپا می‌گذارند.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: آل سعود برای خوش رقصی برای امریکا دست به جنایت در یمن می‌زند.

عضو کمیسیون قضایی مجلس ادامه داد: عربستان در جنگ نیابتی در خاورمیانه و کشورهای سوریه و عراق که راه افتاد، دلارها و پول ملت خود را که درواقع در فقر به سر می‌برند؛ هزینه کرد.

سران عربستان سعودی کاملا در اختیار امریکا قرار دارند

طاهرخانی بیان کرد: آل سعود به جای اینکه این پول‌های هنگفت را در عمران و آبادانی و معیشت مردمشان هزینه کنند؛ تامین مالی جنگی را کردند که درواقع همکیشان خود را کشتند.

وی خاطرنشان کرد: سران عربستان سعودی نوکرصفت هستند و کاملا در اختیار امریکا قرار دارند.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه دولتمردان عربستان طی سالیان متمادی با رفتارهایشان نشان دادند که بسیار بی هویت هستند و آمریکایی‌ها از آن‌ها به عنوان دستاویز در منطقه استفاده می‌کنند.

عضو کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به کشتار وحشتناک مردم یمن ابراز کرد: این اقدام یک رفتار زشت و زننده‌ای است که آل سعود به دستور آمریکایی‌ها همسایه و همکیش خود را بمباران می‌کند.

طاهرخانی افزود: متاسفانه هر روز شاهد کشتارهای فجیعی هستیم که کودکان و زنان بی پناه یمن در این عرصه جان خود را از دست می‌دهند.

آزادگی در سازمان‌های بین‌المللی از بین رفته است

این نماینده مجلس گفت: امروز به لحاظ محاصره ای که در یمن وجود دارد حدود ۴۰۰هزار کودک در بخشی از یمن با مرگ و زندگی دست و پنجه نرم می‌کنند.

وی تصریح کرد: سازمان‌های حقوق بشری هم امروزه و به ویژه در سال‌های اخیر به طور نمایشی حضور دارند و نمی‌توانند در برابر زورگویی امریکا عکس العملی نشان دهند.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: درواقع  آزادگی در این سازمان‌ها کشته شده و از بین رفته و ملت‌ها خودشان باید در مسیر حفظ استقلال و امنیت خود حرکت کنند.

وی یادآور شد: در ملت های عراق و سوریه شاهد مقاومت و ایستادگی بودیم که در یمن هم شاهد هستیم.

طاهرخانی افزود: در نهایت مقاومت ملت ها باعث شکست زیاده خواهی آل سعود و امریکا می‌شود و روسیاهی و آبروریزی برای سازمان‌هایی که با نام حقوق بشر ظاهر خود را بزک کرده‌اند؛ باقی می‌ماند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار